NOVINKY - ARCHIV - DIÁŘ - ŽIVOTOPIS - INTERVIEW - FOTOGALERIE - OCENĚNÍ - FANKLUB - DISKUSE - CHAT - ANKETY - KONTAKT - ODKAZY

  
     

ZOH 2006 - Turín, Itálie /reportáž/
 Fotky a reportáž © Iva Frosh
(Nepoužívejte tyto fotky ani reportáž na jiných webových stránkách bez vědomí autora. Děkuji!)

Iva byla tak hodná, že pro nás připravila reportáž z Turína včetně několika pěkných fotek (a brzy i videa s Plushym!). Díky moc!
 

REPORTÁŽ

Olympiáda byl opravdu zážitek. Mohli jste nás dokonce vidět fandit Vernerovi, na ČT2 nás zabírali po jeho jízdě zblízka:)

  

Vernerovi jsme fandily z VIP lóže, kam jsme si drze přesedli, aby nás bylo vidět a abychom mohly přehodit transparenty přes plexisklové mantinely. Vyplatilo se, jenže když se vedle mě po chvíli posadil Brian Joubert, dost dobře jsem mu nemohla mávat před obličejem ruskou vlajkou, i když bych ráda, protože takhle jsem nemohla projevit dostatečné nadšení při jízdě Klimkina, což je můj miláček. :-) Byla to síla, vidět jak sleduje soupeře a jak je z toho hotovej. A zblízka je fakt pěknej!!!

Brian Joubert

Plushenko zase na stupních vítězů statečně snášel Mishinovo parodování - ukazoval na Zhenyu a jako si utíral oči od pláče. Plushy se statečně usmíval a vrtěl hlavou. Když vyhrál, Rusové moc bengál nedělali, při jízdách ano, ale venku ve městě už ne.

focení s týmem   vyhlašování vítězů   radost ruského týmu   konečně

Před Palavelou to rozjeli hlavně Švýcaři, kteří snad půl hodiny křičeli, tleskali, mávali vlajkami a zvonili na půlmetrové kravské zvonce :-) Postavily jsme se proti nim a hrdě mávali ruskou vlajkou a transparenty :-) Naštěstí nás nezlynčovali.

Setkaly jsme se i s českou dobrovolnicí, která pracovala v Palavele a ta nám pověděla nějaké ty zákulisní informace, například že Plushy hned po jízdě míří do maskérny (navonět, napudrovat:-) ), nic a nikdo ho v tu chvíli nezajímá. Prostě že působil celou dobu dost namyšleně a s nikým se nebavil.

Iva Frosh   Hanka

Kdokoli budete chtít něco vědět, napište na můj e-mail, ráda vám odpovím.

 

     

Nahoru