NOVINKY - ARCHIV - DIÁŘ - ŽIVOTOPIS - INTERVIEW - FOTOGALERIE - OCENĚNÍ - FANKLUB - DISKUSE - CHAT - ANKETY - KONTAKT - ODKAZY

  
     

Televizní noviny, 6.11.2004
 Screenshoty © Alis
(Nepoužívejte tyto screenshoty na jiných webových stránkách bez mého vědomí. Děkuji!)

Karel Voříšek: A teď k tomu skandálu. Tisíce naštvaných lidí odcházely v noci na dnešek z pražské Sazka Arény, někteří z nich rovnou na policii. Světová krasobruslařská hvězda Jevgenij Pluščenko, který byl hlavním lákadlem na velkolepé show na led večer nevyjel. Místo přímé živé exhibice ho pořadatelé divákům jen občas promítali na obrazovkách nad ledovou plochou.

  

  

  

Jevgenij Pluščenko. Lidé ho milují. Patří k absolutní světové špičce krasobruslení. Jeho kostýmy dokonale ladí s jeho programem. Někdy šokují.

     

V Praze měl včera, trojnásobný mistr světa, nadchnout zaplněnou halu. Na led ale nevyjel.

Je třicet minut po dvaadvacáté hodině a ze Sazka Arény odcházejí tisíce zklamaných lidí.

"Hlavní hvězda večera nevystoupila, protože bylo mu zakázáno," promotér lední revue Roberto Cassa.

     

To, že Pluščenko v revue nevystoupí nikdo z diváků nevěděl. Několik desítek jich v polovině představení odešlo z haly rovnou na policejní služebnu.

  

"Stojíme tady před policií a podáváme oznámení na promotéra, protože se domníváme, že jsme poškozeni." Za lístek na jedinečné představení dali někteří přes tisíc korun. Svou milovanou hvězdu, ale neviděli. Teď chtějí peníze zpátky.

"Připadá mi, že jsem si koupila zboží a nedostala jsem ho."
"To byl největší podvod, který jsem viděl v Praze."
"Já jsem opravdu strašně zklamaná."

A proč Jevgenij Pluščenko nevyjel na led? Minulý týden měl soutěžit na Grand Prix v Kanadě a tento víkend zase v Japonsku. Ruský svaz ho ale omluvil s tím, že je vážně zraněn. V lední show mu ale jeho zranění zřejmě nijak nepřekáželo.

  

  

  

  

  

  

"Je to lepší, ale mám problémy s kolenem. Vlastně s oběma koleny a také mě bolí záda."

  

   

Včera se ale zřejmě Pluščenko zalekl trestu od Ruské asociace. Své vystoupení na poslední chvíli zrušil. Stejné zklamání zažívají v této chvíli i maďarští fanoušci krasobruslení. Ani v Budapešti totiž Jevgenij Pluščenko nevystoupí.

Reportér TV Nova: Jiří Borovec

 

     

Nahoru