NOVINKY - ARCHIV - DIÁŘ - ŽIVOTOPIS - INTERVIEW - FOTOGALERIE - OCENĚNÍ - FANKLUB - DISKUSE - CHAT - ANKETY - KONTAKT - ODKAZY

  
     

Screenshoty z ČT 2

_Ice Olympic Tour, 15. dubna 2010, Praha_

Krátce po skončení autogramiády, která se konala v dětském koutku Bambule;-)
Od loňska se "vstupenka" zdražila, CD bylo za 500,- a DVD za 1000,- :-O)
Pokud můžu posoudit, tak oproti minulým letům se počet fanoušků toužících po podpisu dost zmenšil. Když Plushy spolu s Edvinem přišli, tak si ho mladí sekuriťáci prakticky nevšimli, takže přišli o šanci dělat "chytré". Podpisování trvalo možná 15 minut.

© Péťa
Nepoužívejte tyto fotky bez jejího vědomí, nebo uveďte odkaz:-)
Please don't use these photos without asking her, or add a link to this page:-)


_Ice Olympic Tour, 15. dubna 2010, Praha_

  

Plushy mizí z Tesla Arény do hotelu. U fotky vlevo jsem vůbec netušila, že se mi ho podařilo dostat na snímek. Foťák totiž odmítal fotit a když se mi to povedlo (měla jsem ho zvednutý nad hlavu), měla jsem pocit, že je zrovna za hlavou osoby přede mnou. Po nějaké době kolem nás prošli i Stephane Lambiel a náš Michal Březina (oba bez bodyguardů a zavazadla si vezli sami :-)

Jinak, akce byla opravdu povedená, i když mi přišla o něco kratší než ty dřívější. Tentokrát jsme spolu s Péťou dostaly jedinečnou šanci pozorovat vše hned z první řady "u ledu" (kousek od žlutého Citroenu). A aby toho nebylo málo, byly jsme na místo usazeny už o půl šesté (tedy hodinu a půl před začátkem) a viděly jsme tak celý trénink našich oblíbenců (já Plushyho a Péťa Stephana). Krasobruslaři na nás nechápavě koukali a my dělaly, že tam nejsme a nenápadně vychutnávaly každý moment této neopakovatelné příležitosti. Kromě jiného jsme byly svědky Plushyho pádu u jednoho skoku na druhé straně kluziště. Brzy jsme, ale také poznaly, jak dokáže být u ledu zima a klepaly jsme se skoro až do do konce show (potom už se hala "zafuněla" a tak to bylo lepší :-)

Největším zážitkem pro mě byl samotný závěr, kdy krasobruslaři projíždějí kolem a podávají si s diváky ruce. Můj sen se splnil a já si s Plushym (samozřejmě i s ostatními) tleskla hned dvakrát!!! Málem jsem vyjekla radostí a začala skákat, ale jeli další s nataženou rukou a tak jsem se "uklidnila" :-D

© Alis
Nepoužívejte tyto fotky a sken bez mého vědomí, nebo uveďte odkaz:-)
Please don't use these photos and scan without asking me, or add a link to this page:-)
 

     

Nahoru