NOVINKY - ARCHIV - DIÁŘ - ŽIVOTOPIS - INTERVIEW - FOTOGALERIE - OCENĚNÍ - FANKLUB - DISKUSE - CHAT - ANKETY - KONTAKT - ODKAZY

  
     

■  FANKLUB
   - základní informace o klubu
   - přihlašovací formulář
   - přehled členů
   - společné aktivity (FOI, výzvy, přání)
   - bonusy

■  FANART
    - kresby, wallpapery, básně, fotomontáže, ostatní

■  REPORTÁŽE - zatím fotoreportáže
■ 
AUTOGRAMY
- zatím společně s reportážemi
■  MATERIÁLY - co se dá legálně koupit
■  KALENDÁŘE - každý měsíc s Jevgenijem
■  ANKETY - vaše názory na dané téma
■  KVÍZY - připravuje se
 

     
     

Banner stránek

Máte Plushyho stránky rádi? Pokud ano, budu vám vděčná, když si na své stránky přidáte tento banner s adresou http://plushenko.euweb.cz. Díky;-)
 

FANKLUB - základní informace

Od 1.5.2011 již nebudou rozesílány e-maily s oznámením o aktualizaci. Děkuji za pochopení

Proč se stát členem?
Chcete dostávat oznámení o aktualizacích těchto stránek, mít novinky "doma" i když dojde k výpadku serveru a stránky jsou nefunkční nebo když bude exkluzivní, nebo časově omezená zpráva? Pokud ano, staňte se členy Neoficiálního fanklubu Evgeni Plushenka a máte vše zajištěno! A to bez členských poplatků!

Jak bude vše probíhat?
Po vyplnění a odeslání
přihlašovacího formuláře vás zapíšu do přehledu členů FC (viz. odkaz výše) a při nové aktualizaci stránek již o ní dostanete zprávu. Pokud do 5 dnů od vašeho zaregistrování neuvidíte vaše jméno mezi členy fanklubu (údaje o členech vkládám "ručně" - nezobrazí se automaticky po vyplnění formuláře!) ani uvítací zprávu nebo oznámení o aktualizaci, napište mi. Díky!

Druhy informačních zpráv
1. Oznámení o aktualizacích těchto stránek - krátká, heslovitá zpráva
2. Rychlé zpravodajství - zprávy mimo aktualizaci, nebo časově omezené
3. Při výpadku serveru - zaslání nejdůležitějších zpráv přímo na mobil nebo e-mail
 

UPOZORNĚNÍ:
 
Rozesílání vlastníkům Eurotelu bylo ukončeno, jelikož server www.sms.cz přes který jsem hromadně zprávy rozesílala, vykazoval chyby a jeho provozovatelé nereagovali na moje žádosti o nápravu.

Oskar počínaje 22.11.2004 začal požadovat náhodný kód ke každé zprávě a proto již není možné bezplatně zasílat tyto smsky z hromadného zasílání zpráv na www.sms.cz:-( Vzhledem k velkému počtu členů není možné kód zadávat ručně a proto budou zprávy formou SMS zasílány pouze majitelům Eurotelu. Ostatní budou dostávat zprávy na e-mailové adresy. Děkuji za pochopení.

Eurotel omezil bezplatné zasílání SMSek z internetu. Je možné zaslat pouze 60 znaků a zbytek operátor vyplní reklamou;-( SMSky uživatelům Eurotelu budou kratší, s tím že "nechtěnou" reklamu nemůžu ovlivnit;-o

T-Mobil 4.2.03 zrušil bezplatnou SMS bránu na internetu a tudíž bude zpravodajství zasíláno pouze na zadaný e-mail. Děkuji za pochopení. 
 

Evgeni Plushenko On-line  (vzhledem k nulové návštěvnosti byl chat na quicku k 30.6.06 zrušen)
Klubový chat, sdílení obrázků, kalendář akcí (srazů na chatu), zasílání vzkazů, aj.
Nutná registrace na Quicku (obecná registrace, která vám umožní přihlášení nejen do EP on-line) a následné přihlášení do našeho klubu (odkaz po levé straně). Pokud možno volte přezdívku či jméno, pod kterým jste již zaregistrováni v našem Neoficiálním fanklubu EP a stejný e-mail. Každá přihláška jde přese mě a řádným členem se budou moci stát jen členové našeho fanklubu.
Odkaz na Evgeni Plushenko On-line.

 

Společné aktivity

Fans on Ice - setkání na ledě;-)
Společné přání Jevgenijovi (PF 2005) - naše přáníčka se objevila na Oficiálních stránkách Jevgenije!!!

 

BONUSY

Pro fanoušky Jevgenije mám zdarma k dispozici plakáty Art on Ice se zpěvačkou Glorií Gaynor a Jevgenim Pljuščenkem (ty co byly "zasklené" na autobusových zastávkách, viz. náhled níže). Takže, kdo máte zájem ozvěte se mi na můj e-mail a dohodneme se na předání;-)

Nově máte možnost získat i pohlednice (14,7 x 21 cm) z Králů ledové arény!

 

KALENDÁŘE


 

     

Nahoru