NOVINKY - ARCHIV - DIÁŘ - ŽIVOTOPIS - INTERVIEW - FOTOGALERIE - OCENĚNÍ - FANKLUB - DISKUSE - ANKETY - KONTAKT - ODKAZY

  
     

30-12-07

Kalendář na leden ke stažení zde.

Přehled důležitých krasobruslařských závodů r. 2008:

21. - 27. ledna v chorvatském Záhřebu MISTROVSTVÍ EVROPY
17. - 23. března ve švédském Göteborgu MISTROVSTVÍ SVĚTA

Bohužel, Plushy se výše uvedených závodů nezúčastní:( Novináře o tom informoval Alexei Mishin. Řekl, že Žeňovo zdraví je již v pořádku, tréninky probíhají, byl vybrán základ a hudba pro krátký program a již jsou nápady na volný program.


 

Pljuščenko se rozhodl, že v této sezóně nebude soutěžit na žádných oficiálních závodech. Ale svůj návrat do sportu stále plánuje a proto nyní trénuje dvakrát denně.

Ke konci této stránky diskuse fóra EP Devotion je moc pěkná fotka z "Japonských Vánoc na ledě":)
 

     
     

23-12-07

 

 

Moc pěkné fotky z Ice Age a nejen z této akce, určitě proklikejte odkazy na této stránce;-)
Zdroj: EP Devotion

PS: Opět mi nedorazilo žádné přání pro Plushyho k Vánocům (ani do r. 2008), takže letošní výzvu ruším:(
 

     
     

02-12-07

Kalendář na měsíc prosinec ke stažení zde.

Níže jsou novinky z EP Devotion

Krátký rozhovor s Plushym před jeho narozeninami (zdroj)

Žeňo, jak strávíte své narozeniny?
Nejdříve jsem chtěl mít velkou oslavu, ale potom jsem změnil názor. Rozhodl jsem se, že bude lepší, když matka prostře stůl a já pozvu pouze své blízké, které opravdu chci mít u sebe.

  
Co byste chtěl dostat za dárek?

O tom jsem nepřemýšlel. Jak se říká, nedívej se darovanému koni na zuby. Obvykle dostávám hodinky, brzy z nich budu mít hotovou sbírku.

Je pravda, že jste se rozhodl vrátit se ke sportu?
Je to pravda. Nyní jsem pod plným vedením Alexeie Mishina. Trénuji každý den, mým jediným volným dnem je neděle. Držím dietu, běhám a začínám s kikboxem. Nejdůležitější věcí pro mě je teď vrátit se do své obvyklé sportovní formy.

Jevgeniji, a jak je vašemu malému synovi? Dovolí vám jeho matka ho vídat?
Velmi mi schází. Nevídáme se tak často jak bych si přál.

Na Plushyho oficiálních italských stránkách www.evgeniplushenko.it/ je k vidění mnoho pěkných fotek z Plushyho show v Miláně a Turínu.

Na této stránce (přibližně v prostředku) jsou fotky z července, kdy byl Jevgenij v Guatemale.

Takto by měl vypadat nový kostým z Plushyho nového programu. Tady jsou další dvě fotky: 1 a 2 (už bez kostýmu).
 

     
     

02-11-07

V sobotu 3.11. Žeňa oslaví 25. narozeniny. Congratulation;-*

Kalendář na měsíc listopad ke stažení zde.

PF 2008 pro Žeňu
Už nyní mi můžete posílat vaše přáníčka Plushymu k Vánocům a do Nového roku! Tady se můžete podívat na PF 2005 a 2007:) Posílejte mi je pokud možno do 22.12., přáníčka do Nového roku mi můžete posílat až do 29.12. ;-)
PS: Nemusíte vyrábět žádné složité přání, stačí i krátká věta v angličtině či ruštině. Samozřejmě, bude-li přání grafické, tím lépe:) Stejně jako v minulých letech bude odkaz na stránku s přáníčky zaslán na Plushyho oficiální stránky.

  
Nalezeno na internetu
- moc pěkná fotka ze stránek LapLabel.ru

- fotka z volby místa konání ZOH
- pěkná civilní fotka ze stránek Dorogoe.ru
- bez komentáře: :)) a ;-DD
- propagace čaje Dilmah (mimochodem, tento čaj je k dostání i u nás, např. v pražském Tescu)
- méně známá fotka s Mášou
- několik malých fotek z nějakého vystoupení v rádiu
- několik fotek po nedávné operaci v Německu
- Plushy v teplákové soupravě
- malá fotečka z přípravy před vystoupením
- další z již známých profesionálních fotek

Informace z diskusního fóra EP Devotion
Úžasná fotka z představení nové kolekce Ilyi Shiana, další odkazy na fotky v příspěvku z 10:46 a 11:03

V nedávném rozhovoru Plushy řekl, že ho noha občas bolí, ale je podle něho stále brzy na to ho odepsat. ... Dále také řekl, "Nyní mám přítelkyni, která mi skvěle rozumí a ve všem mě podporuje. Jsme spolu velmi šťastní. Ale moc času na ní nemám kvůli své práci. Ale moje dívka to chápe. Máme společné plány. Jsem rád, že fanoušci jsou se mnou, chápou, že někdy prostě rodina nevydrží. Je škoda, že se moje rodina rozpadla tak bolestně. Ale už se to nedá změnit....
 

     
     

21-10-07

Pěkné fotky na fóru EP Devotion, např. z cen MTV, z loňského vystoupení na Kings on Ice, či z roku 2003 (6 až 8 příspěvek od shora).

Tady (2 příspěvek ze shora) je fotka z tiskové konference (cca ze 4.10.)
Skoro dole na stejné stránce jsou dvě pěkné civilní fotky z Oklahoma City.
Jedna zákulisní fotka ze "Skating Spectacular" (v půlce stránky).
Moc pěkné profesionální fotky Jevgenije z časopisu OK! (zde je překlad do AJ)

Ze Žeňovy autobiografie (viz. minulá aktualizace) se dále dozvídáme, že jeho první láskou byla Natasha Kuznetsovová. Oba se věnovali krasobruslení a občas spolu cestovali autobusem na lední stadion. Žeňa o ní říká, že byla velice krásná, ale pro něho platila přísná pravidla: pokud to matka nedovolí, nemůže jí políbit.
Zdroj:
EP Devotion

  

     
     

29-09-07

Univerzitní prázdniny končí a tak začínají pravidelné aktualizace:)

Kalendář na měsíc říjen ke stažení zde.

Jevgenij nedávno vydal autobiografii, kde se dočtete nejen o krasobruslení, ale i o jeho soukromém životě. Například píše o tom jak se seznámil s Uljanou (jeho první láskou) a že za jejich rozchodem stál modeling, kterému se ona věnovala a on to nenáviděl (žárlil na kamery a lidi, kteří si budou její obrázky prohlížet). Dále Plushy hovoří o Máše, jak se seznámili i o jejich rozchodu. Když se na to dívá zpětně, tak Máša byla jako on, měli stejné myšlení, pohyby, jako krasobruslařský pár. Takže se domníval, že spolu budou šťastní.
 

Proti svatbě s Mášou byl nejen trenér Mišin (kvůli přípravám na Turín), ale i někteří Plushyho přátelé, kteří se s ní setkali. On měl však svou hlavu a nikoho neposlouchal. Jevgenij sám sebe popisuje jako žárlivce, ale Máša ho svou žárlivostí přímo ničila. Po svatbě žili v jejím apartmá, protože se k němu nechtěla stěhovat. Kvůli žárlivosti měli velké hádky. Nejdříve to bylo jen občas, ale později se to stupňovalo. Ona byla zklamaná, že nebyl doma kvůli tréninkům, závodům a vystoupením. ... Máša také nechtěla navštěvovat Plushyho rodiče. Stejné to bylo když se plánovaly návštěvy v porodnici. Tam si Máša nepřála, aby se Plushyho rodiče přišli na syna podívat. On na to řekl: "A co kdybych nechtěl aby tam přišli tvoji rodiče." a ona odpověděla "Moji rodiče jsou moji rodiče."

Původně chtěl Žeňa svého syna pojmenovat Alexander, ale Máša byla proti. Potom navrhla Kristiána, on nebyl proti. Až poté byl zaregistrován jako Egor.

Mášiny žárlivé scény však neskončily ani po narození syna, například na něho vyjela když viděla nějaké záběry ze setkání s fanoušky: "Proč ses na ni díval?" On: "Na koho?" Ona: "Viděla jsem to!" Máša dokonce četla jeho vzkazy na mobilu a mluvila mu do toho komu odpovědět a koho ignorovat.
 

Pár nových fotek Plushyho a tady jedna netradiční "momentka" při požáru zimního stadionu v Soulu.

Podle jednoho článku Plushy má po operaci stále nepříjemné bolesti, ale přesto skáče trojité skoky. Chce se vrátit do amatérského sportu.

Fotky z vystoupení "Gold Ice Stradivari", které se konalo 27.9. zde (srolujte na stránce skoro až dolů, další jsou na příští stránce).

Jedno hezké video na You Tube:)
 

Archiv novinek z diskuse

Na netu jsem našla, že Plushy byl v srpnu na operaci s kolenem v Německu. Operace trvala přes 3 hodiny kvůli špatnému stavu menisku. Doktoři předpovídají, že za dva měsíce by mělo být koleno v pořádku. Teď se však objevily problémy a bude zřejmě potřeba ještě jedna operace.

Tady a tady jsou fotky po operaci.

V dalších příspěvcích na tomto fóru se hovoří o tom, že bolesti kolena byly zřejmě příčinou zrušení současných akcí. Viz. zde. (fotka s ledem je prý už z března, takže ne po operaci, navíc přikládá led na druhou nohu).

Teď to vypadá, že asi letošní soutěžní sezónu bude muset kvůli zdravotním problémům vypustit.

5.7. byl Plushy ve zprávách na Primě a Nově, v šotu z vyhlášení místa pro olympiádu v roce 2014, které se konalo v Guatemale. Velice se s ostatními radoval, že bylo vybráno ruské Soči a říkal, že je moc šťasten a že je to čest pro Rusko (nebo tak nějak).

Tady je jedno foto. Zdroj: GA a zde další fotka s Plushym.

Fotky z 9. srpna z Francie, kde byl s Yanou (srolujte na stránce níže, jsou přímo v textu).

Exkluzivní foto-reportáž z prezentace Pljuščenkova projektu Yatalent.com. Christi, thank you:)
 

     
     

01-07-07

Nový look Plushyho (s čelenkou:) se objevil u tohoto rozhovoru na internetu.
Zdroj:
EP Devotion

Do odkazů byla přidán odkaz na italskou stránku o Plushym, kterou spravuje Silvia. Na této stránce můžete vybrat váš nejoblíbenější Plushyho program (anketa se nachází na stránce dole a chvilku vyčkejte než se zobrazí). Výsledky této ankety budou potom předány přímo Plushymu! Navíc Silvia pracuje na vytvoření oficiálních stránek Ženi v Itálii! Silvia, tank you!

Kalendáře na červenec a srpen ke stažení zde.

PRÁZDNINOVÝ REŽIM
Dnešním dnem přecházejí stránky do tzv. prázdninového režimu. V praxi to bude vypadat tak, že veškeré novinky budou uváděny pouze do diskuse (zpětně se jen zarchivují na tuto stránku Novinek). Tímto i vás prosím, abyste vše nové co se kolem Plushyho uděje psali tam (vstup buď přes výše uvedený odkaz Diskuse, nebo níže uvedený banner).

Léto je časem dovolených, odpočívání a lenošení, takže neseďte u počítače a vyražte do přírody či k vodě:) Děkuji za pochopení a přeji KRÁSNÉ LÉTO!


 

  

     
     

20-06-07

První foto malého Egora!
Paparazzi přistihli Plushyho a Mášu před odjezdem do restaurace a tak se můžete podívat na první neoficiální fotky jejich syna. Myslím, že Egor bude hodně podobný taťkovi;-)

V článku k fotkám se píše, že Jevgenij přijel k Máše na základě jejího telefonátu, když se s ním chtěla domluvit na oslavách narozenin jejich syna. On byl prý nervózní, ale když Máša otevřela, uklidnil se (byla prý veselá). Pár hodin byli uvnitř a potom společně odjeli do restaurace. Podle očitých svědků vypadali v restauraci velmi spokojeně a šťastně ("přímo zářili") a nebylo žádné drama, skandály, křik. Marie k tomu řekla: "Máme se dobře. Tento den byl pro nás důležitý," přitom se široce usmívala. Dále se v článku uvádí, že Plushyho přítelkyně Yana Rudskovskaya řekla, že "chtěl moc vidět Egora, proto jel za Marií hned jakmile od ní obdržel potvrzení, že může." Jevgenij prý synovi daroval malou lokomotivu jako dárek k narozeninám.
 

Pljuščenkova žena podnikla proti jeho matce právní kroky
(odkaz na původní článek: http://tden.ru/articles/stars/014446/)

Manželka na ni vznesla obvinění za pomluvu a požaduje od krasobruslařovy rodiny odškodné ve výši 500 000,- rublů! Těžko říct co je na tom pravdy, protože v článku se objevuje i nedávno vyvrácená fáma samotným Plushym, že nemohl vídat svého syna. Dále se tu uvádí, že aby mohl Jevgenij získat svůj kufr s oblečením (co měl u Máši), musel zavolat policii. Každopádně, v závěru se uvádí, že Žeňa řekl reportérovi "Your Day", že jeho matka tím velmi trpí a že o této nepříjemné záležitosti nebude hovořit. Bylo to pro ně velmi nečekané.

Ještě k rozvodu
Právníci obou stran prý došli k dohodě a Jevgenij tak bude moci vídat svého syna. Marie si nárokuje právo na Plushyho nový apartmán a auto, ale obojí bylo dar za olympijskou výhru a tak na to nemá Máša žádný právní nárok. Poslední rozvodové slyšení by se mělo uskutečnit 29. června.

A teď něco veselejšího

Jevgenij obdržel titul za službu ruskému lidu "For honour and valour" (Za čest a udatnost) a také "Gold Radiant Star" (Zlatou zářící hvězdu) za přínos a rozvoj domácího a světového krasobruslení. Dvě fotky s cenami si můžete prohlédnout zde.

V rozhovoru s matkou Plushyho (v dubnu) mj. odpověděla na otázku:
Co si myslíte, že se stane s Pljuščenkem poté co se stal poslancem?
No, já o tom nevím. Pouze vím, že se ještě v parlamentu neukázal. Může skloubit a skloubí obojí.. Ovšem v rámci sportu, vše ostatní bude pro něj druhořadé.

Řada fotek ze soukromí Jevgenije (pokud jste je ještě neviděli:)

Zdrojem všech informací bylo fórum EP Devotion
 

     
     

31-05-07

Kalendář na červen ke stažení zde.

Na EP Devotion Jevgenij vyvrací několik fám, které se vyrojily ohledně jeho rozvodu:

Fáma: Máša nedovolí Žeňovi vidět syna
Jevgenij: To je lež, můžu vidět svého syna a nejsou s tím žádné problémy. Vidím ho pokaždé když jsem v Petrohradě. Jediné co nechce je, aby ho viděli moji rodiče.
 

Fáma: Iniciátorem rozvodu byla matka Pljuščenka
Jevgenij: Rozvod bylo to nejtěžší, ale zároveň jediné řešení, které jsem nalezl. Nikdo z mého soukromí, včetně mé matky, mě neovlivnil. Bylo to mé rozhodnutí.

Fáma: Maria Ermaková sama provedla registraci syna
Jevgenij: Ohledně jména, já chtěl aby se jmenoval Kristián, ale potom jsme změnili názor a dali mu jméno Egor. Ale je pravda, že ona sama mu při registraci dala příjmení Ermak.

Na stránkách se dále fanoušci baví o tom, že Plushyho současná láska (Yana Rudkovskaya) je cca o 8 let starší. Měla by prý uvádět pořad na MTV a pozvat si Jevgenije jako prvního hosta - takže se možná v přímém přenosu dozvíme zda spolu opravdu chodí. Navíc se objevují zprávy, že Yana je vdaná a má dvě děti!!! Tak uvidíme, zda je to pravda, nebo jen další fáma.

A ještě k Máše, podle tohoto článku, se prý Plushy i Máša usmířili a nyní mezi nimi panuje velmi vřelý přátelský vztah.

Dále je tam zmíněna odpověď Tomáše Vernera na otázku: Kterého krasobruslaře nejvíce obdivujete a proč? Tomáš odpověděl: "Jevgenij Pljuščenko. Je pan Skvělý na ledě. Mám ještě další, ale on je ten, kterého obdivuji nejvíce."

Nové fotky jsou pak buď přímo zobrazené ve fóru, nebo pod odkazy.
 

     
     

01-05-07

Kalendář na květen ke stažení zde.

Ve starších rozhovorech přeložených do AJ na EP Devotion Jevgenij mimo jiné hovoří o tom že sledoval MS v krasobruslení. Zároveň sdílí názor ruského ministra sportu, který zmiňuje problém ruských trenérů, kteří pracují se zahraničními krasobruslaři a přispívají tak k jejich vítězství. Mělo by se s nimi promluvit a přimět je se vrátit.

Dále Jevgenij hovoří o fámách, které o něm kolují v tisku - např. o tom, že má problémy s Mišinem, nebo že má v Petrohradě osm apartmánů a deset domů na venkově. Na otázku, zda to znamená, že zvěsti o jeho manželství jsou také nepravdivé odpověděl: "Jaké manželství?! Rozvádím se a zatím žádnou svatbu neplánuji."
 

Na EP Devotion jsou opět nové fotky (moc pěkné jsou ty z předávání cen ruského MTV) a videa z pořadu "Lord of the Mountain" - zde a zde, či z výše uvedeného MTV:)
  

     
     

01-04-07

Kalendář na duben ke stažení zde.

Zbrusu nové fórum o Tomáši Vernerovi: http://www.tomasvernerfan.co.nr
Niko, díky za info:)

 

     
     

15-03-07

Všechny stránky webu (kromě archivu) mají novou hlavičku a menu. Dále byly překlady v rubrice Interview roztříděny dle jednotlivých let. Pokud byste narazili na nějakou "starou stránku", dejte mi, prosím, vědět. Díky :)
 

     
     

14-03-07

Nové rozhovory přeloené v Článcích z roku 2007
- Neoženil jsem se pro souboje a skandály
- Máša brání Pljuščenkovi vidět syna
- Pljuščenkovi ukradli špičkový mobilní telefon
- Návrat do světové špičky
- Pljuščenko vrátí svému synovi své příjmení
  a další zprávy z EP Devotion

  

     
     

25-02-07

Pljuščenko se vrací do amatérského sportu!

Podle článku z RIA "OREANDA" se Jevgenij rozhodl znovu soutěžit a v srpnu by měl začít s tréninkem na vysoké úrovni. Tuto zprávu sdělil osobní trenér Alexei Mishin. "Ano, Žeňa mě informoval, že plánuje obnovit aktivní tréninky" potvrdil Alexei Mishin. "Jeho hlavní motivací je být nepřemožitelný v soubojích a soutěžích. Porazit sám sebe. Začneme s tréninky na začátku srpna, Žeňa má nyní turné po 35 ruských městech. Pro jistotu, nechce přestat dělat show, ale ty budou zredukovány na minimum, protože hlavním cílem je vystupovat v dobré formě. Nemůžu říct, zda jsem šťastný nebo ne, že se Žeňa vrací. Je to jeho rozhodnutí a já jsem jeho trenér a mým úkolem je ukázat mu maximum podpory. Nový úsek jeho života začíná, kde věci nebudou jednoduché." Zdroj: EP Devotion

V jednom rozhovoru vyšly na povrch docela zajímavé věci, např. Žeňa neví adresu svých oficiálních stránek (www.evgeniplushenko.net), nejpodivnější na Američanech se mu jeví jejich fráze "hi how are you", kdy se hned po jejím vyslovení otočí na druhé aniž by čekali odpověď (pozn. Alis: jj, to taky nechápu;-)). Řekl, že rád spí, ale není líný, kdyby byl líný tak by nebruslil. V současné době prý tráví v Rusku jen tři dny za měsíc. Tady najdete rozhovory z You Tube (z nichž jsou výše uvedené úryvky) v plné délce.

Článek o rozvodu Plushyho na slovenském portále ŠPORT SME s několika novými skutečnostmi.
Livia, díky!

  

     
     

23-02-07

Jevgenij a Marie jsou rozvedeni! Plushy má novou přítelkyni!

Jak to tak vypadá, manželství prakticky přestalo fungovat na začátku roku 2006. Existuje několik rozhovorů s Plushyho matkou, kde se ne moc lichotivě vyjadřovala o Marii. V tomto článku prý Plushy potvrzuje, že má novou přítelkyni, se kterou se setkal ve Švýcarsku, když tam pracoval.

 
Je to jeho fanynka, takže byla velmi dobře obeznámena s jeho kariérou i osobním životem. Jevgenij jí jednou pozval na oběd, ale ona odmítla, že nepůjde s ženatým mužem a on jí odpověděl, že jeho manželství je pryč a že svou ženou už dlouho nežije. Takže ona dívka (jejíž jméno Žeňa tají) souhlasila a příští den zašli na oběd. Podle Ženi není jen krásná, ale i chytrá a dobrosrdečná. Když byl ve Švýcarsku, tak jí nosil dárky, například laptop, který využívá pro práci. Žeňovi přátelé si všimli, že se poslední dobou více usmívá, je více otevřený a šťastnější.
Zdroj: EP Devotion (jsou tam i odkazy na fotky s novou přítelkyní)

No, co na to říct, je to tak trochu šok! Mohu jen popřát, aby to tentokrát vyšlo a hlavně aby se vše vyřešilo i s ohledem na malého Egora.

PS: Pokud někdo narazíte na články kde Plushyho matka mluví o Marii, nebo byste přeložili výše uvedený ruský článek, byla bych vám moc vděčná. Díky:)

     
     

02-02-07

Kalendář na měsíc únor ke stažení zde.

Další nové fotky na fóru EP Devotion!

 

     
     

22-01-07

Tři nové kresby ve Fanartu od Lívie. Díky moc;-)

Nové zprávy a odkazy na nové fotky na diskusním fóru EP Devotion: z japonského turné, natáčení pořadu o lyžování "Lord of the Mountain", nové propagační video na čaj Dilmah a propagační pobyt na Srí Lance (tam tři týdny před příjezdem Plushyho spadl na silnici velký kámen - viz. fotky na fóru).

Na You Tube jsem narazila na zajímavá nová videa:


- Gala Show na stanici RTR a jeden podobný program zde
- Upoutávka na Hvězdy na ledu (jak já závidím Irině;-) a zahájení zde
- Podání ruky s Yagudinem
- Jevgenij vypráví o svém dětství (stanice NBC)
- Jeden starší dokument o Plushym, stojí ale za to
- Tohle je Plushyho nová exhibice, kterou měl předvést 7.1.07 na Russian Nationals Championship Gala
- Fashion on Ice zde a zde
- Záznam z vystoupení v Budapešti v loňském roce
- Sex Bomb společně se Slutskou a Berezhnayovou
- Japonské zprávy
- Plushy si hraje s plyšákem společně s Mišinem - jedna a dvě ;-))
- baf (začátek nemá chybu;-))))
- zpívající krasobruslaři (Jingle Bells)
- a na závěr přání do nového roku

A ještě jedna dobrá zpráva, Růži se dívala o Silvestru na první kanál ruské televize, kde dávali Hvězdy na ledě a Pljuščenko říkal, že v budoucnu hodlá dosáhnout takového vystoupení, kde bude schopen skočit všechny možné skoky - čtverné. Díky moc za info!

     
     

01-01-07

Nová kresba ve Fanartu od Káji. Díky;-)

Kalendář na měsíc leden 2007 ke stažení zde.

Krátký článek o Plushym na slovenském zpravodajském serveru Šport.sk.
Reakce fanouška krasobruslení, který měl možnost vidět "Hvězdy na ledě".
Lívia, díky

 

     

Archiv starších zpráv

Nahoru