NOVINKY - ARCHIV - DIÁŘ - ŽIVOTOPIS - INTERVIEW - FOTOGALERIE - OCENĚNÍ - FANKLUB - DISKUSE - ANKETY - KONTAKT - ODKAZY

  
     

31-12-06

Na této stránce si můžete prohlédnut letošní přáníčka pro Plushyho! Velký dík patří všem fanynkám, které se této akce zúčastnily:) Na ofic. stránky již odletělo oznámení pro Plushyho o jejich existenci.

Reportáž (v AJ) z Kings On Ice, včetně fotek Ženi a Edvina, na blogu Niky!
(Navigace -
> odkaz v levé části menu Evgnei Plushenko). Díky moc;-)

 
Jak už jste si jistě všimli, tak banner v horní části Novinek vás zve na první společný chat o Plushym a krasobruslení v novém roce. Určitě přijďte, budu se na vás těšit;-)
 

     
     

28-12-06

Podle výsledků průzkumu všeobecného mínění sportovcem roku 2006 Rusové označili olympijského vítěze v krasobruslení Jevgenije Pluščenka. Za hlavního sportovního hrdinu roku jej považuje 32%, na druhém místě skončil boxer Nikolaj Valujev s 16%, a na třetím místě hned dva - mistr světa v šachu Vladimír Kramnik a boxer Oleg Maskajev.
Politikem roku, podle mínění lidí, v Rusku se stal Vladimír Putin...
Hudebník roku - Dima Bilan...
Spisovatel roku - Darja Doncova...
Zdroj: Saint-Petersburg.ru  Lívie, díky za odkaz, Růži za překlad

31. prosince vystupuje v Moskvě "Novoroční show Jevgenije Pluščenka". V Malé sportovní aréně v Lužnikách se bude konat ledové show J. Pluščenka, vítěz olympiády, sportovních soutěží, miláček publika různých zemí světa, oblíbený moderátor televizního pořadu "Hvězdy na ledu" na prvním kanálu udělal dlouho očekávaný dárek Moskvanům a hostům hlavního města. Společně s ním vystoupí na ledu Irina Slucká, T. Toťmjanina, Maxim Marinin a další hvězdy krasobruslení. Ceny vstupenak od 1000 do 5000 rublů.

31.12. v 16.40 moskevského času na prvním kanálu - galakoncert účastníků projektu "Hvězdy na ledě".

Růži, díky za info a za překlad

Naprosto úžasné fotky s Plushym jsou na stránce ruského časopisu OK! Zdrojem je opět skvělé fórum Evgeni Plushenko Devotion, na kterém najdete i řadu dalších aktuálních fotek z civilu i vystoupení!

A na závěr krátký článek z českého iDNES. Zdroj: Krasobru

 

     
     

24-12-06

PF 2007

PFko pro Plusyho mám stále jen jedno (od Gábiny), budete mu ještě někdo chtít prostřednictvím těchto stránek popřát? Pokud ano, ozvěte se mi. Díky
PS: Nemusíte vyrábět obrazové přání (i když to by bylo nejlepší;-), ale potěší i pouhá věta v aj nebo ruštině.

 

     
     

21-11-06

PF 2007 pro Žeňu
Už nyní mi můžete posílat vaše přáníčka Plushymu k Vánocům a do Nového roku! Jak by měla přáníčka vypadat se můžete podívat zde:) Posílejte mi je pokud možno do 22.12., přáníčka do Nového roku mi můžete posílat až do 29.12. ;-)
PS: Doufám, že se nebude opakovat loňská situace, kdy přišlo jen jedno přáníčko:o

Dva nové scany článku ze slovenského časopisu Eurotelevízia.

Nové překlady (novinky a rozhovor) zde.

 
Novinky z EP Devotion (ve zkratce; výběr)

26. prosince bude Plushy vystupovat v italském Turínu v rámci vánoční show "Christmas Gala Lancia ICE". 31. prosince pak v Moskvě bude Novoroční show Jevgenije Pljuščenka. Od nového roku se pak rozjíždí Art on Ice!!! 1-4.2. bude v Zurichu, 6. a 7. v Lousanne, 15. ve sv. Mortizi. 25.2. potom vystoupí v show Pljušenko a Marton v Bukurešti. Od 20.2. až do konce března se bude Plushy účastnit Ruského turné po cca 30 městech. Pro našince je asi nejdostupnější vystoupení až 1. srpna na Kings on Ice Mega Show v maďarské Budapešti. Tak to vypadá, že letos se už Ženi u nás nedočkáme:(

Na závěr něco milého: Plushy s malým jezevčíčkem:)) PS: Srolujte až skoro dolu.
Jinak, za prohlídnutí stojí i ostatní obrázky (většinou schované pod odkazy) i na následujících stránkách.

 

     
     

08-11-06

Nový design stránek! Zatím byly upraveny základní rubriky, archiv 05 a 06 zůstane v původním vzhledu, ostatní rubriky budou postupně upraveny. Doufám, že se vám tu bude více líbit:)
PS: O novém vzhledu můžete hlasovat prostřednictvím nové ankety zde. Vaše názory, hodnocení, připomínky apod. mi můžete posílat i na můj e-mail. Předem díky!

Znovu-obnovení klubového chatu, který bude zpřístupněn všem zájemcům o krasobruslení bez nutnosti registrace! Na této stránce najdete přihlašovací okno, ale také dvě ankety. Označte, prosím, den a hodinu, kdy vám nejvíce vyhovuje společný chat. Díky;-)

 

     
     

03-11-06

Dnes je Žeňovi krásných 24 let! Gratulujeme:)

Kalendář na měsíc listopad a prosinec.

 

     
     

01-10-06

Kalendář na měsíc říjen ke stažení zde.

Reportáž z Plusyho vystoupení v Budapešti Bajunko, díky moc!
 
Koncem července jsem zjistila na jedněch stránkách, že Plushenko bude konečně po dlouhé době v Evropě a to poměrně "nedaleko" Brna, v Budapešti. Jelikož jsem si Plushenka začala všímat hned po skončení Art on Ice v Praze 2004, na tuto show jsem se nedostala a vlastně o ní v jejím průběhu ani nevěděla.:) Táta přislíbil, že bychom teda do Budapešti mohli jet.

 
No a 1.9. v 9:00 jsem nasedli do auta směr Budapešť:) Ještě jsem se ale na nic netěšila, protože vůbec nebylo jisté jestli tam Plushy bude... V 17:00 jsem stáli před SYMA arénou s lístky v ruce. Vešli jsem do vnitř a ne že by tam byla bariéra a velká lední plocha. Byl tam takový malý kus ledu:) A najednou jsem se mrkla dolů z tribuny a vidím, jak Plushenko s Edvinem dávají interview. Máma mě pobídla a tak jsem seskočila dolů a běžela za nimi. Šli už k šatně a tak jsem oběhla ochranku a vlezla z druhé strany tribuny za Plushym a Edvinem:) Zastavila jsem Žeňu a říkám jestli mi to podepíše. Studuji umělecký gympl a to výtvarku a kdysi jsem si Plushenka namalovala, takže jsem svůj výtvor měla s sebou a Plushenko se mi na něj podepsal. Edvin si pak ještě dělal srandu, že mi to podepíše přes Plushyho obličej:) V té chvíli jsem ale byla docela blbá, protože jsem se nezmohla na žádný slovo a jen jsem řekla "díky moc" a šla zpátky na tribunu. To, že mám podpis Plushenka ovšem moje nervová soustava nevydržela, takže jsem se strašně rozbrečela (samozřejmě štěstím:) Když se show rozběhla jel Plushy vždy na doprovod Edvinových houslí a jel svůj krátký a volný program. Po show ještě byla autogramiáda, ale bylo tam moc lidí a ochranka byla docela dost nepříjemná. Takže dostat se k němu bylo nad míru nemožné.
 

     
     
 

04-09-06

Plushy skutečně bruslil 1. září v Budapešti na show Kings on Ice (na přání svého přítele Edvina Martona). Malé fotečky jsou na EP Devotion. Navíc česká fanynka Bajunka byla u toho a podařilo se jí získat i autogram!!
 

 

24.9. vystoupí Plushy, společně s Irinou Slutskou, Tatianou Totmyaninou a Maximem Mariniem, na exhibici k závodům "Ice Extreme 2006", což je první ročník mistrovství světa jakýchsi X games na ledě. (Další vystoupení jsou doplněna v Diáři)

Scany nového článku o Plushym ve vysoké kvalitě na ruském fóru.

Bohužel, další zpráva není moc příznivá, Jevgenij 1.9. v rozhovoru pro ruské novináře uvedl, že potřebuje další dvě operace nohy (zřejmě chodidla), ale závisí to na účasti na ZOH 2010 a podpoře Ruské federace.

A na závěr jedna opravdu nečekaná "perlička", syn Jevgenije a Máši byl přejmenován z Kristiána na ruské jméno Egor (vyslovuje se Jégar; Felis díky!):O Důvodem byl fakt, že si rodiče uvědomili nevhodnost cizího jména, které Rusům neznělo moc vábně.

Zdroj novinek: EP Devotion
  
Oznámení: Vzhledem k tomu, že končím provoz domény na které bylo umístěno fórum, bude již natrvalo v provozu staronová Blueboardová diskuse.  Diskusní fórum již nebude obnoveno. Děkuji za pochopení
 

     
     

30-08-06

Kalendář na měsíc září ke stažení zde.

Oznámení: Ohledně problému s diskusním fórem se mi správce webu konečně ozval, ale zatím se nic nevyřešilo, proto jsem dočasně zprovoznila starou knihu návštěv jako náhradní diskusi.

 

     
     

17-08-06

Oznámení: Ze zatím neznámého důvodu došlo k výpadku diskusního fóra. Problém by měl být na straně hostingu, takže jsem jim napsala a doufám, že co nejdříve závadu odstraní.

 

     
     

07-08-06

Oznámení: Ze zatím neznámého důvodu došlo k výpadku diskusního fóra. Problém by měl být na straně hostingu, takže jsem jim napsala a doufám, že co nejdříve závadu odstraní.

Scan fotky Jevgenije z českých (nespecifikovaných) novin. Rickmanko, díky!

Dalších pět nových překladů ze stránek EP Devotion.

 

     
     

02-08-06

V diskusním fóru EP Devotion je vyfotografovaný plakát inzerující vystoupení Plushyho a Edvina Martona v lední revue Kings on Ice v maďarské Budapešti! Dole je napsán měsíc září a číslovka 1., tedy zřejmě prvního a 19 (co znamená "óra" netuším, ale zřejmě to označuje hodinu). Chtěla jsem si informace ověřit na internetových stránkách revue, ale ty jsou momentálně mimo provoz. Další vývoj budu sledovat a doufám, že potom přijde na řadu i Praha a "opáčko" Art on Ice!!!!! Za info děkuji Bridget!
 

PS: Na těchto stránkách je k tomu nějaký článek, ale nerozumím ani slovo:(

 

     
     

01-08-06

Starší překlad z ruštiny zaslala Tea Felis. Díky!

Překlad čtyř rozhovorů s Plushym, jeho maminkou a manželkou ohledně narození Kristiána.

 

     
     

27-06-06

Plushy by se měl 30.6. objevit v Portlandu v rámci turné Champions on Ice. Mezi ostatními účinkujícími bude např. Michelle Kwan, Irina Slutskaya, Shizuka Arakawa, Sasha Cohen, Victor Petrenko, Tatiana Totmyanina a Maxim Marinin. Zdroj: StatesmanJournal

70. sezóna krasobruslařské show s názvem Sun Valley Ice Show (ve státě Idahoo) v letošním roce představí mezinárodní hvězdy, jako Jevgenije Pljuščenka (vystoupí 4.7.) a Sashu Cohen, která vystoupí 19.8. Zdroj: www.sunvalley.com

Kalendář na červenec a srpen ke stažení zde.

Jak již bylo členům fanklubu sděleno e-mailem, klubový chat Jevgenij Pljuščenko On-line k 30.6. pro malý zájem končí. Děkuji za pochopení

 

     
     

18-06-06

Díky školním povinnostem (které mi už naštěstí končí - 30.6. mám "jen" přijímačky), jsem "prošvihla" nejen Plushyho zvolení králem karnevalu v Petrohradě, jeho zraněné zápěstí, ale dokonce narození prvního potomka (nar. 15.6. ve 14:55):o Naštěstí stránky Pauly a Menkhara vše zmapovaly a proto se jistě mrkněte na jejich Novinky;-)
PS: Jsem ráda, že vyšel můj "tajný tip" a je to kluk;-)

Za celý fanklub připojuji srdečné blahopřání k narození syna Kristiána a celé rodině přeji krásné a ničím nerušené chvíle štěstí!

Na závěr tu mám dobrou zprávu pro fanoušky taneční skupiny Together. Nyní můžete navštívit jejich oficiální stránky a jistě členky potěší, když jim napíšete;-)

 

     
     

04-06-06

Kalendář na červen ke stažení zde.
 
Již brzy budou stránky opět pravidelně aktualizovány, protože učení-mučení se chýlí ke konci:)

Ve čtvrtek 8.6. od 11 hodin jdu na státnice a obhajobu bakalářské práce:o Jsem z toho čím dál více nervní a tak bych vás chtěla poprosit, držte mi palce pro štěstí ať to zvládnu:) Díky moc;-*

 

     
     

30-04-06

Další velký úspěch skupiny Together!!!
Ve středu 19.4. skupina obsadila z 30 soutěžících na taneční soutěži Proffesional Aerobic v Dobšicích u Znojma 2. místo! Děvčata předvedla Kmotra a Stay Together. Se sestavou ST získaly 5. místo, ale díky Kmotrovi si odvezly stříbrné medaile a pohár. Holky, VELKÁ GRATULACE!!! ;-)

Kalendář na květen ke stažení zde.

Jak již bylo před měsícem sděleno, dnes končí Blueboardová diskuse na těchto stránkách a plně ji nahradí nové php-diskusní fórum. Doufám, že se vám tam bude líbit a konečně se o Plushym pořádně "rozpovídáte";-)

 

     
     

21-04-06

Jak už víte z odkazu v naší diskusi, Plushy bude brzy otcem;-) Takže velká GRATULACE!!!  Niko, díky!

V posledních zprávách je zmínka, že v rámci Marshalls Shovcase by měl kromě jiných krasobruslařů vystoupit také Žeňa a každý z účastníků bude mít 2 exhibiční vystoupení. Růži, díky moc


Na YouTube jsem narazila na několik videí s Plushym! Velkou radost mi udělal videoklip Glukozy "Oy Oy Oy";-)

Důležité upozornění
Začalo mi zkouškové období letního semestru a hned v závěsu budou následovat státnice a obhajoba bakalářské práce. Proto až do konce června budou aktualizace omezeny, stejně tak odpovědi na vaše e-maily. Kdokoliv zjistíte něco nového, piště směle do diskuse /pokud možno do nové/. Děkuji za pochopení.

     
     

07-04-06

Velice zajímavé rozhovory s Plushym: "Ledový muž",   "Ťuk-Ťuk ve sportu nebývá", "Ber brusle a jeď domů!" a "Jsem vycházející hvězda" přeložila Růži. Díky moc!

 
     
     

04-04-06

Překlad článku z 21. března zaslala Růži. Díky moc!

Kalendář na měsíc duben je ke stažení zde.
Aktualizovaný přehled členů NFEP.

 
     
     

01-04-06

Scan časopisu Stadion. Irčo, díky moc!

Upozornění: Do 30.4. bude v provozu stávající kniha návštěv (Blueboard). Po tomto datu bude funkční pouze diskusní fórum. Děkuji za pochopení

 

 
     
     

22-03-06

Pljuščenko bude mít vlastní show - překlad rozhovoru z 10.3. od Růži. Díky moc!

V časopise STADION (na obálce je Jágr:) za 49 Kč, je článeček o Plushym! Měl by být ještě na stáncích. Jedná se o dvoustranu. Irčo, díky moc!

PhpBB2 diskusní fórum bylo opět zprovozněno:)

 
     
     

19-03-06

Jevgenij Pljuščenko "Opravdu bych si rád zahrál Vikinga" + Rozhovor s turínským šampiónem
Plushy odpovídal na dotazy ruských fanoušků a na otázky španělského redaktora a trochu tím osvětlil své plány do budoucna. Niko, díky moc za odkaz!

 
Natalie, ruská fanynka Plushyho, by se s námi chtěla podělit o zajímavé video, které je vytvořeno z Plushyho exhibičního programu, který předvedl letos v Turíně na moc pěknou hudbu od Vitas. Jaký je váš názor? Pište do diskuse, nebo přímo na e-mail jeho autorky.
 

     
     

18-03-06

 Plushy na MS v Kanadě zřejmě nebude
Internet je toho plný, ale na oficiálních stránkách Plushyho managementu je jako obvykle "ticho po pěšině":( Takže nevíme jistě, zda nedávno prosáklé zprávy o tom, že je Evža z bruslení "pro vlast" unavený, chce odejít z amatérského krasobruslení, jeho žena a její "klan" ho chce vyždímat nebo že existují neshody s manažerem, jsou pouhým výplodem novinářů, nebo na tom něco je. Nezbývá než sledovat MS a snad se od komentátorů dozvíme víc.

Přehled televizního programu MS v Calgary.

Slibovaný scan článku s Putinem z 24hodin.

Po návratu z olympiády se Plushy představil v exhibičním programu ruských krasobruslařských hvězd a představil nový program. Více v příští aktualizaci.

 
     
     

12-03-06

 POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE - inzerát od Fialky
Nabízím jeden lístek na MS v synchronizovaném bruslení. Díky mé vášni pro bruslení tam nemohu jít. Zlomila jsem si nohu. Jde o permanentku na 31. 3. a 1. 4.; sektor 102, řada 10, místo 38. Celá akce se koná v T-Mobile Aréně. Na rozložení sektorů a míst atp. se můžete mrknout na www.ticketstream.cz. Původní cena 300.- Nabízím za 200,- Kontaktovat mě můžete buď mailem fialka.d@quick.cz nebo na tel. č. 606 549 390 Užijte si končící zimu:), na sněhu nebo na ledě, to už je jedno, ale hlavně opatrně!

 
Další scan s Plushym, tentokráte z Hospodářských novin z 28.2. Whisper a Silence, díky moc!
Phpbb fórum bude v nejbližší době znovu zprovozněno, ale díky problémům s Webemzdarma na jiné adrese. Děkuji za pochopení
 

     
     

03-03-06

Iva Frosh pro vás připravila zajímavou reportáž ze ZOH doplněnou fotkami. Díky moc!

Scan velké fotky z MF Dnes aneb Plushyho Oscar za nejlepší film! Za info děkuji Silence a Whisper!
Text článku si můžete přečíst zde. Ploano, díky:)

V zítřejší příloze novin Sport (v barevném magazínu) by také měla být minimálně jedna fotka Plushyho (viz. televizní reklama dnes v TV).

 
     
     

24-02-06

Další screenshoty ze ZOH, tentokráte z volné jízdy (+ před i po:) a vyhlášení vítězů:

- Před volnou jízdou (9 snímků)
- Volná jízda (36 snímků)
- Po volné jízdě (41 snímků)
- Vyhlášení vítězů (42 snímků)

Kalendář na měsíc březen.

Do odkazů byly přidány další dva - na Český krasobruslařský svaz a České stránky Briana Jouberta.

 
     
     

23-02-06

Další scany z tisku od Silence a Whisper. Díky!

Videa z olympiády jsou už na http://dreamad.cpms.ru/fs/!!!!

 
     
     

22-02-06

První screenshoty ze ZOH v Turíně.

- Před krátkým programem (5 snímků)
- Krátký program (53 snímků)
- Po krátkém programu (24 snímků)

 
     
     

21-02-06

Skutečné diskusní fórum
Na této stránce se nachází diskusní fórum, které by do budoucna mělo sdružovat diskuse na všech mých "významnějších" stránkách. Zatím je to ve stádiu příprav a testování. Určitě tento druh phpbb fór znáte z jiných stránek, ale pro ty, kteří se o to začali zajímat až před nedávnem (jako já díky Cindy:) nebo je ještě neviděli. Vězte, že výhod to má řadu (např. si můžete zvolit vlastní ikonku; u mě konkrétně max. 100 x 100; popisek, který bude pod vaším příspěvkem vždy uveřejněn; hlasování; vyhledávání příspěvků daného člověka aj.

Tomuto tématu se budu podrobněji věnovat na samostatné stránce přibližně do týdne (sama zatím fórum testuji:). Vstup je povolen všem, pouze před prvním vstupem je nutné se zaregistrovat, ale je to automatické (bez mého vědomí), takže vstoupit budete moci prakticky ihned. Tak přeji příjemnou zábavu!

PS: Fórum běží na webu Webzdarma, který se zrovna včera potýkal s výpadky MySQL, takže kdyby vám to psala nějaké kódy nebo to jinak zlobilo, určitě mi napište a já zkontaktuji poskytovatele.

 

     
     

19-02-06

Na českých stránkách KRASOBRU je překlad článku a fotka týkajícího se uvítání Plushyho v Petrohradě po vyhraném zlatu ze ZOH. Je zde i krátký komentář nedávné nehody. (Pozn.: Podle zpráv serveru Aktualne.centrum.cz si trenér Mišin lehce poranil rameno.)

TV program

Podrobný program krasobruslení, si můžete prohlédnout zde.


© GettyImages
 

24.2. EuroSport - 19:00 Přímý přenos závěrečné exhibice (opak. 25.2. od 4:00 a 26.2. od 16:30)
24.2. ČT2 - 19:10 Přímý přenos závěrečné exhibice (opakování 25.2. od 13:00)

 
     
     

18-02-06Přáníčko, které jsem včera poslala Plushymu za náš fanklub:) Určitě také napište na jimfair@charter.net.

Několik oskenovaných obrázků z českého tisku. Silence, díky za info o MFDnes:)

Doplnění ke včerejší zprávě o dopravní nehodě (Zdroj)

Mluvčí Turínské policie, Valeria d'Ubald sdělila, že Pljuščenko odletěl letadlem dle plánu.
"Šlo jen o ťuknutí, minimální škoda, velmi, velmi malá nehoda," řekla d'Ubald. "Auto nebylo vážně poškozeno."
 

     
     

17-02-06

Жeня, чистосердечно поздравление!

Včera večer získal v Turíně Plushy nejcennější kov, zlatou olympijskou medaili. Jak v krátkém programu, tak ve volné jízdě byl nepřekonatelný a vytvořil v počtu získaných bodů světový rekord.
Fotky: Yahoo, GettyImages. Screenshoty ze ZOH přinesu co nejdříve.

Plushy chce i na další ZOH!
"Proč bych měl končit?", tak tohle řekl Plushy na možné ukončení své kariéry. Více v tomto článku.


 


Nehoda na dálnici

O pár hodin později se však mohl životní sen změnit v tragédii. V pátek ráno, na cestě na Milánské letiště se vůz s Plushym dostal do řetězové srážky na dálnici. V autě seděl i jeho trenér a choreograf. Naštěstí všichni vyvázli bez zranění.

Ari Zakarian řekl: "Pljuščenko, jeho trenér a choreograf jeli na Milánské letiště aby odletěli zpět do Petrohradu, kde Plushenko žije a trénuje, aby ostavili zlatou medaili." Podle Zakariana, vůz Pljuščenka řídil sponzor ruského olympijského týmu.

"Po vyhraném zlatu, Pljuščenko odešel na oslavu do Ruského domu, kde se během olympiády setkávají funkcionáři a sponzoři. Pljuščenko skončil tiskovou konferenci v krasobruslařské hale po půlnoci a v Ruském domě pokračoval další tiskovou konferencí přibližně až do dvou hodin ráno."

"24. února, kdy se koná závěrečná exhibice, by měl být přítomen. Poté se bude účastnit show v Evropě, Asii a Rusku. Přibližně do týdne by měl učinit rozhodnutí, zda se zúčastní Mistrovství světa v krasoburslení, které se koná 20. až 26. března v Calgary."
Zdroj: Yahoo
 

     
     

02-02-06

Mistrovství Evropy 2006 - Lyon, Francie

- Krátký program (12 snímků)
- Po krátkém programu (12 snímků)
- Před volnou jízdou (16 snímků)
- Volná jízda (55 snímků)
- Vyhlášení vítězů (42 snímků)
- Závěrečná exhibice (55 snímků)

Kalendář s Plushym na únor.

 
     
     

27-01-06

Rickmanka mi posledně vyprávěla o panáčkovi velmi podobném Plushymu, kterého prodávají v Tescu. Moje nadšení pro "věc" ji motivovalo natolik, že se při své příští návštěvě vyzbrojila foťákem a tady máte oba "panďuláčky" v celé jejich kráse;-))) Obrázek jedna a obrázek dvě. Rikki, díky!

 
     
     

21-01-06

Plushy i přes nachlazení dokázal, že v mužském krasobruslení nemá konkurenci a obhájil tak loňské vítězství v ME, Lyon. Bruslil na upravenou verzi Kmotra. Fotky a zprávy na Yahoo.com.

Screenshoty z krátkého programu (ze sestřihu), volné jízdy a zítřejší exhibice budou uveřejněny v první půlce února (hned jak mi skončí zkouškové).

 

 
     
     

20-01-06

EuroSport se opět ukázal jako naprosto nespolehlivá stanice:( Místo plánovaného vysílání krátkého programu mužů od 16:45, začal o mnoho dřív a Plushyho jsem tímto propásla. Znovu se potvrdilo, že na časy udávané na tento sportovní kanál není žádný spoleh. Naštěstí jsem večer chytla alespoň zprávy na ČT1, takže nějaké obrázky budou.

Plushy nezklamal a s přehledem vyhrál krátkou jízdu ziskem 82.80 bodů. Fotky a zprávy na Yahoo.com.

TV program (pokračování)

22.1. ČT2 - 15:00 Přímý přenos závěrečné exhibice
23.1. EuroSport - 21:00 Záznam závěrečné exhibice

Podrobný program krasobruslení, si můžete prohlédnout zde.

Oficiální stránky ME


Zdroj: Yahoo.com

 
Rozpis krasobruslení na ZOH je k nahlédnutí na této adrese: http://www.torino2006.org/ENG/IDF/FS/X05.html.
Krátký program mužů je naplánován na 14.2. a volná jízda na 16.2. Obojí je od 19:00 na stadionu Palavela. Závěrečná exhibice je v pátek 24.2. od 19:00 tamtéž.
 
     
     

09-01-06

ME v krasobruslení, Lyon, Francie

19.1. ČT2 - 19:25 To je krasobruslení (opak. 20.1. od 04:35 hodin)
20.1. EuroSport - 16:45 Přímý přenos z krátkého programu mužů
21.1. EuroSport - 16:45 Přímý přenos z volné jízdy mužů
21.1. ČT2 - 17:00 Přímý přenos volných jízd mužů

Podrobný program krasobruslení, který bude co nevidět v televizi, si můžete prohlédnout zde.

Oficiální stránky ME

 
     
     

01-01-06

PF 2006

Čekala jsem do poslední chvíle, ale jediné přáníčko, které jsem pro Žeňu obdržela je od Martiny (viz. náhled vpravo), které tímto moc a moc děkuji. Těžko říct, proč oproti loňsku více přání nepřišlo, že by na tom měla svůj podíl Plushyho svatba? No, snad o PF´07 bude už větší zájem.

ZHENYA, I WISH YOU ALL THE BEST IN 2006 AND I´M SURE, YOU WILL WIN ALL THIS YEAR COMPETITIONS! WITH LOVE, ALIS

 
     

Nahoru