ARCHIV 2004

 
 

Zpět na NOVINKY

 


Veselé Vánoce a šťastný nový rok! /24-12-04/

Tak, Vánoce jsou tady a s nimi i slibované přání Jevgenijovi. Přáníčka dostala samostatnou stránku a Žeňa už o tom má zprávu v poště;-) Nezbývá než doufat, že se na ně i přes svůj nabitý program podívá a udělají mu radost;-) Všem, kteří se této akce zúčastnili opravdu mnohokrát děkuji!

Jevgenij by se měl objevit na dvou exhibicích. 26. prosince na Show Iriny Lobachevy a Ilii Averbukha v Moskvě a 29. prosince od 20:00 hodin na Ice Gala 2004 v Itálii.
Zdroj: www.kingonice.com

Další dva (respektive tři;-) příspěvky do Fan Artu od Hanky. Díky moc!

136 screenshotů z prvního dílu Eisfieber: Titelträume.
 

 

 


Jevgenij v Číně vyhrál!!! /19-12-04/

Jevgenij v sobotu vyhrál svůj čtvrtý titul Grand Prix Final v Číně. Vedl po krátkém programu se svým nejlepším výsledkem 84,35 bodů. Ve volném programu potom dominoval s jízdou "Godfather" a jeho skvělé předvedení mu zajistilo 167,40 bodu, takže svůj titul korunoval celkovým skóre 251,75 bodu. (Chinaview)
Celkové výsledky jsou zde.
Zdroj: www.kingonice.com

Fotky si můžete prohlédnout zde (do vyhledávacího políčka zadejte "Evgeni Plushenko") nebo na stránce www.kingonice.com v rubrice News (najdete tam i dva odkazy na videa).

A na závěr malá "ochutnávka" z prvních pár minut prvního dílu "Eisfieber: Titelträume", který bude tento týden opakovat satelitní stanice ARTE od 17:45!
 

 

 


Předvánoční aktualizace /16-12-04/

Reprízy krasobruslení na Eurosportu Za info děkuji Ivě
25.12. bude od 10:30 exhibiční vystoupení krasobruslařů na závěr ME 2004 v Budapešti
26.12. bude od 10:30 exhibiční vystoupení krasobruslařů na závěr MS 2004 v Dortmundu

Lucyla, moje kamarádka ze Slovenska, mě v pondělí poslala smsku, že se nachází na Katedře jazyků a že tam mají výkres o velikosti A2 celý polepený fotkami Pljuščenka!!! Tak, takovouhle katedru bych taky chtěla! ;-o
Díky;-)

Hanka a Iva přeložily zajímavé informace o trenérovi Alexeji Mishinovi. Díky moc

 

 
 
© Arte

Jevgenij by se měl objevit na Grand Prix Final v Beijing v Číně od 16. do 19. prosince 2004! Nahrazuje totiž zraněného Johnnyho Weira. Zdroj: www.kingonice.com  много счастье!

Ještě jedna starší zpráva z tisku. Lucka D. Colton vypatrala, že byl EP ve Večerce z 10.11.04. Nemáte někdo toto číslo? Díky

Níže si můžete přečíst reakci na AOI v Praze od Ivy, která za zveřejnění rozhodně stojí! Díky moc

Otevřený dopis účastníkům Art on Ice 

            V pátek 5. listopadu 2004 jsem jako několik dalších tisíců fanoušků krasobruslení zamířila do pražské Sazka Areny na show Art on Ice. A jako většina z nich jsem byla zklamána. Člověk, kterého jsem na ledě chtěla vidět nejvíce, nevystoupil. Zklamána, to ano, ale podvedena, to je mnohem silnější a nepřesnější slovo. Přesto jej ale velká část z vás, účastníku  Art on Ice, použila. Chápu některé argumenty, například že Roberto Cosso možná neměl zakládat kampaň jen na Jevgeniji Pluščenovi a zpěvačce Glorii Gaynor, možná měl oznámit dříve, že Pluščenko nebude bruslit. Co když to ale skutečně nevěděl? Četla jsem mnoho článků, vše bylo přetrásáno v médiích, to mě však ale jen utvrdilo, že si nemohu být žádným prohlášením jistá. Mnoho z vás podalo trestní oznámení na promotéra akce, já jsem ale toho názoru, že Pluščenkovu neúčast zavinila hlavně Mezinárodní bruslařská unie, protože ta dala první impuls k zákazu.

            Ale kdo byl podveden? Pro Jevgenije jistě nebylo snadné vystoupit na pódium před plným stadionem, aby mu oznámil, že právě tento den je nejhorším dnem v jeho kariéře, když před námi stojí a nemůže pro nás bruslit. Jaké to asi je, když krasobruslaři zakáží bruslit? Přišel v černé košili a černých kalhotách a omluvil se nám všem. Kdo by v tu chvíli chtěl být na jeho místě? Kdo byl zklamán či podveden více? A co všichni další účastníci show? Ti nás také podvedli, když ze sebe vydali maximum, přestože atmosféra v hale byla napjatá a občas i nepřátelská?

            Nepochopím ty zástupy lidí, kteří po skončení Art on Ice křičeli na personál, že chtějí vrátit peníze. Nepochopím, co lidé, kteří jsou schopni ve vzteku naházet plastové lahve a kelímky na led během vystoupení a tím málem zavinit zranění krasobruslařské dvojice, vůbec dělají na takové akci. Ano, také jsem chtěla vidět Jevgenije Pluščenka, ale nejen on je umělec na ledě. Všech čtrnáct krasobruslařů si zasloužilo ten největší potlesk. Poděkování by si určitě zasloužil i moderátor Leoš Mareš, díky němuž se v hale alespoň trochu zvedla nálada.

            Mně osobně se show Art on Ice velmi líbila. Já a ještě několik Jevgenijových skalních příznivců jsme po vystoupení mluvili s některými krasobruslaři (Maurizio Margaglio, Vakhtang Murvanidze) s Edvinem Martonem, s organizátory i majitelem show. Všichni byli velice ochotní a podle mého názoru se snažili říci vše, co věděli nebo říct mohli a tato situace je velmi mrzela.

            Nikdy bych nepoužila slovo podvod. Když už ne proto, že nechci pošpinit dobré jméno Art on Ice a krasobruslení vůbec a chci se dál radovat z podobných představení, tak určitě proto, že když jsem mluvila s Jevgenijem a on mi podával podepsanou vstupenku, jeho skelný pohled směřoval na led. Bál se pohlédnout svému fanouškovi do očí. A dobří fanoušci krasobruslení by neměli chtít, aby se jich bál nejlepší krasobruslař světa.

                                                                                                                        Iva


Už mi přišla první dvě přáníčka pro EP! Jejich autorkám mnohokrát děkuji a těším se na další;-) Pro ty, kteří o této akci ještě nevědí, mrkněte se zde a určitě se připojte. Je to přeci pro Žeňu;-)

A na závěr ještě jedna výzva. Jelikož budu následující dva týdny doma na prázdninách - huráááá (pražská koleji naviděnou v příštím roce;-), další "oficiální" setkání FOI se odkládá na r. 2005 - stejně tak i předávání a zasílání plakátů s EP z AOI. Ale přesto by bylo super, kdybyste se přes vánoční období na brusle vypravili ať už společně s dalšími členy FC, s kamarády, nebo sami a zaznamenali se na fotečky, které by se následně umístily do FOI galerie;-) Předem díky!
  


Společné přání Jevgenijovi k Vánocům a do nového roku! /08-12-04/

Jevgenij vyhrál Marshallův světový pohár v krasobruslení!!!
Navíc obdržel tři šestky za své vystoupení "Godfather"! Publikum ho odměnilo bouřlivým potleskem ve stoje!!!
Jeho výkon byl bezchybný a předvedl: jeden čtvertný toe-loop v kombinaci s trojným, trojný toe-loop, trojný axel v kombinaci s dvojným toe-loopem, trojný lutz s trojným toe-loopem, dvojný flip, trojný salchow a trojný loop. Jeho známky byly: za techniku 5.9 5.9 5.9 5.8 5.9 a za prezentaci 6.0 6.0 6.0 5.8 5.9.

Výsledky jsou zde a fotogalerie: 3.12.-volná jízda muži (1 foto), 3.12.-EP obdržel šek za vítězství (3 fotky), 3.12. ze zákulisí a s šekem (2 fotky), 2.12.-trénink (1 foto), 2.12.-EP v zákulisí (1 fotka) a na závěr 3.12.-radost z výhry a loučení (4 fotky).

Tři naskenované články z MF a Sportovních novin od Ivy. Díky moc!

První dvě kresby v rubrice Fan Art zaslala Iva a Eliška. Mnohokrát děkuji;-)
 

 


 

A teď pozor! Blue mi navrhla, zda by se jako přání EP k Vánocům a do nového roku neudělala samostatná stránka s různými přáníčky od jeho českých fanoušků. Ukázala mi tuto stránku české webmasterky, která udělala velkou radost zpěvákovi Coverdalemu a jeho týmu. Proto jsem se rozhodla, že se pokusíme něco podobného vyrobit i pro Zhenyu;-)

Jelikož času není na zbyt, tak pravidla budou následující:

Přání by mělo obsahovat ruský nebo anglický text s příslušným přáním Zhenyovi k Vánocům a do roku 2005

Text přání pokud možno "zakomponovat" do obrázku s příponou .jpg, .gif či .bmp do max. formátu o šířce 500 a výšce 400 pixelů (čím menší tím lepší aby se stránka nenačítala příliš dlouho). Doporučuji zvolit nějaké nepříliš křiklavé barvy, dobře čitelný text a pokud je to možné, tak nějaký hezký obrázek (vánoční, novoroční nebo nejlépe nějakou vaši osobní fotku - aby EP věděl kdo mu píše;-).

Vaše přání (obrázky, ale i samotné texty) můžete zasílat na můj e-mail alisdesign@centrum.cz do 22.12.2004 do 20 hodin.

Prosím všechny, kteří mají Zhenyu rádi a chtěli by mu vyjádřit svou podporu, lásku a loajalitu, aby mu napsali přání a poslali mi je do stanoveného termínu. Udělejme Zhenyovi radost a ubezpečme ho tak, že jsme na něho v České republice nezanevřeli! Všem vám moc děkuji;-)
 


Jevgenij Pljuščenko: "V tomto životě se už nebojím ničeho" /02-12-04/
Izvestija 29.11.2004, autor Vladimir Rauš
Překlad textu z oficiálních stránek EP vypracovala Blue. Mnohokrát děkuji

Hlavním hrdinou závěrečné etapy Velké ceny Ruska (GP) v krasobruslení, která proběhla minulý víkend v Moskvě ve sportovním komplexu Lužniky, se stal dvaadvacetiletý Jevgenij Pljuščenko z Petrohradu. Trojnásobný mistr světa zvítězil s obrovskou převahou v soutěži jednotlivců a poté se před ním vytvořila dlouhá fronta na autogramy. Dopisovateli deníku Izvestija Vladimiru Raušovi se přesto podařilo s krasobruslařem setkat.

Mnozí fanouškové už nedoufali, že Vás v Moskvě uvidí...
To je naprostý nesmysl - na tento turnaj jsem se odpovědně připravoval! Nevím, komu se hodilo šířit takové zprávy.

Po krátkém programu jste se přiznal k velké trémě při nástupu na led. Při volné jízdě jste se cítil pohodlněji?
Ovšem, bylo to daleko snazší. Při volné jízdě se cítím celkově sebejistější, kromě toho mi včerejší vystoupení pomohlo navázat kontakt s ledem. Teď mi velmi schází soutěžní praxe, proto se v prosinci chystám zúčastnit série soutěží v Detroitu (Michigan, USA). Potom vystoupím na Mistrovství Ruska v Petrohradu.

V letošní sezóně jste inovoval krátký program i volnou jízdu. Už se Vám podařilo osvojit si je?
Stoprocentně. Mnohokrát jsem je opakoval v tréninku a ještě se mi podařilo s nimi vystoupit na Ruském poháru (není etapou GP), v Samaře.

V dubnu příštího roku se tady (v Moskvě) bude konat MS v krasobruslení. Je možné účast v letošních soutěžích považovat za svéráznou přípravu?
To sotva, vždyť do případného vítězství na MS ještě proběhne nemálo soutěží, včetně Mistrovství Ruska a ME. A navíc se v Lužnikách do té doby určitě ještě ledacos změní. Ovšemže jsem tu vystupoval mnohokrát. Ten stadion se mi líbí - dost světla, slušná kvalita ledu.

Proč jste v moskevské etapě Velké ceny nezařadil čtverný salchov, který jste začal skákat právě v této sezóně?
S trenérem Alexandrem Mišinem jsme se rozhodli být opatrní, přestože ho v tréninku volně skáču. Dnešní úkol skočit čtverný tulup a dva trojité axely byl splněn. Na první mezinárodní start sezóny jsem nebruslil špatně.

Při kontrolních jízdách v Odincově jste říkal, že jste se konečně úplně uzdravil. Teď podle všeho znovu vznikly nějaké zdravotní problémy...
Vznikly právě v souvislosti se čtverným salchovem. Hodně jsem ho propracovával v tréninku, a to způsobilo recidivu zranění levého kolena. Poškození bylo tak závažné, že jsem musel přerušit trénink. Čtyři dny před etapou Velké ceny jsem nevycházel na led.

Alexej Mišin řekl, že máte předepsanou speciální dietu. V čem spočívají její zvláštnosti?
Dieta - to je silné slovo. Prostě užívám vitaminy na zvýšení imunity. Je možné, že v případě přetrvávání zdravotních problémů se budu muset v létě nechat operovat. Už probíhají jednání s klinikami v Německu a Švýcarsku. Je třeba projít za hranicemi komplexní rehabilitací - vyléčit záda, obě kolena, třísla. To je před začátkem olympijského roku velmi závažné.

Před měsícem se rozhořel skutečný skandál kolem Vaší účasti v show Art on Ice. Kdo byl viníkem?
Nechci zveřejňovat viníky. Pohovořím o něčem jiném: To, že mi nedovolili vystoupit v Praze a Budapešti, zapůsobilo negativně na moji přípravu. Potřebuji vyzkoušet nové prvky, upevňovat kontakt s diváky - dělat to někde v praxi. K tomu jsem ještě proti své vůli zklamal partnera, se kterým jsem podepsal kontrakt a ztratil tvář před diváky. V Praze jich přišlo 15.000, ale já nebruslil. Přestože povolení účasti v exhibičních vystoupeních jsem dostal.

Prezident Ruské krasobruslařské federace Valentin Pisejev tvrdí, že jste parafoval dokument, zakazující vystoupení v show.
(po odmlce) Brzy se dozvíte všechny podrobnosti v té věci.

Poté co se diváci nedočkali Vašeho vystoupení, hromadně podávají soudní žaloby. Nebojíte se, že budou náhradu škody vymáhat od Vás?
Bylo mi velice nepříjemné vstoupit na scénu bez bruslí. Říkám: "Dnes nemohu bruslit." a patnáctitisícový sál píská: "Vysvětli proč?!" To byla tak silná rána pro psychiku! A co se týká žalob... Víte, v tomto životě se už nebojím ničeho.

Začátkem listopadu jste měl narozeniny. Jaký dárek Vás nejvíc potěšil?
Rodiče mi dali dvě štěňata. Jsou to aljaští malamuti, podobají se vlkům. Pravda, starat se o psy zbývá samotným rodičům, vždyť já stále cestuji. Otec a matka jsou doma - mám za to, že svoje už odpracovali. A celkově přišlo velmi mnoho přání.
  


Evgeni Plushenko On-line /30-11-04/

Fešák Evgeni v časopisu Instinkt č. 46 z 11.11.04 a navíc zajímavý rozbor transkripce jména EP, který je reakcí na mou anketu o tom, jak píšete jméno našeho oblíbeného krasobruslaře. Blue, díky moc!
 

 

 

Odkaz na zajímavý rozhovor s Evgenim na Sport.cz s názvem Pljuščenko: Můžeme se dočkat i skoků s pěti obrátkami.

Krátké video z ruského sportovního zpravodajství o Ruském poháru včetně rozhovoru s Evgenim.

Dále pak skvělá zpráva o tom, že by se na německé satelitní stanici ARTE měl objevit dokument o pěti epizodách, který mapuje krasobruslení v St. Petersburgu v sezóně 2003/2004. A Evgeni v něm samozřejmě nechybí!!! Vysílací časy jsou: 13. - 17. prosince vždy od 20:00 a každý z dílů trvá 30 minut. Opakování začíná 20. prosince od 17:45 hodin a bude pokračovat každý den do 24.12.04. Tomu říkám skvělý dárek k Vánocům;-)
Zdroj: www.kingonice.com

Evgeni by se měl objevit na Marshallově krasobruslařském světovém poháru, 3. prosince v Auburn Hills, Michiganu, USA.
12.12. by se možná mohl objevit na ARD Gala ve Frankfurtu v Německu. Organizátoři stále čekají na povolení od federace.
Zdroj: www.kingonice.com

Od dnešního dne mohou členové našeho fanklubu využívat klubovou místnost na Quicku pod názvem Evgeni Plushenko On-line. K dispozici je klubový chat, zasílání zpráv, kalendář, sdílení obrázků aj. Po registraci do Quicku a následně po přihlášení do našeho on-line klubu budete zařazeni mezi čekatele a po mém schválení vám bude do aplikace umožněn přístup. Až nás bude více, tak se dohodneme na určitých hodinách, kdy se budeme scházet abychom se nemíjeli. Těším se na vaši návštěvu;-)
 


EVGENI VYHRÁL KATEGORII MUŽI V RUSKÉM POHÁRU! /28-11-04/

Evgeni Plushenko a Irina Slutskaya vyhráli v Moskvě Grand Prix Ruska. Plushenko, který závodil v této sezóně poprvé, předvedl čtverný a sedm trojných skoků. ... Plushenko začal kombinací čtverný-trojný skok a přidal skok trojný-trojný a trojný-dvojný skok. Za volnou jízdu získal 158,50 bodů a celkem 233,45. Jeho jedinou skutečnou chybou bylo pozdější ukončení trojitého salchova na hudbu z "The Godfather". "Na první start v sezóně jsem nezajel špatně," řekl trojnásobný mistr světa. "Úkolem bylo zvládnout čtverný skok, dva trojité axely a celý zbytek. Zvládl jsem to." Druhý Weir skončil za EP s celkovým počtem 207,99 bodů.
Zdroj: Yahoo! News

 
Fotky: zde, zde a zde (do vyhledávacího políčka zadejte Evgeni Plushenko)
 

 


 

"Jako mé první opravdové soutěžení v této sezóně to byl dobrý výkon, ale jsem schopen předvést lepší," řekl trojnásobný mistr světa. "Stačilo zde předvést jeden čtverný skok a dva trojité axely."..."V tréninku jsem dělal i druhý čtverný skok (salchow), ale rozhodli jsme se ho tady nezařadit. Moje sezóna začala pozdě. Měl jsem zápal plic a zánět středního ucha a nejedu na sto procent, ale myslím, že na mistrovství světa budu ve vrcholové formě."
Zdroj: Yahoo! News

Druhé setkání Fans on Ice
 


EVGENI JE V PRŮBĚŽNÉM POŘADÍ PRVNÍ! /27-11-04/

Evgeni se vrátil do Moskvy aby se zúčastnil poháru Grand Prix Ruska (Moskva, Sport Palace Luzhniki). Poprvé v soutěži předvede své nové sestavy. Krátký program mužů proběhl včera a volná jízda je na programu dnes večer. Podrobnější informace o průběhu naleznete zde. Po prvním dnu je Evgeni na prvním místě a v dosavadním hodnocení má 74,95 bodů (za ním druhý Johnny Weir má 71,25). EVGENI, GOOD LUCK!
Zdroj: www.kingonice.com

Doplnění k výše uvedené informaci z Yahoo! News:

 


Plushenko, který jako první bruslil v kategorii Muži, upadl na čtverném skoku, ale ihned přidal do své jízdy trojitý toe-loop aby kompenzoval chybu. Pád neměl vliv na zbytek jeho programu "Moonlight Sonata". Stříbrný medailista z Olympiády dokončil vysoký trojitý axel a několik bezchybných otoček a trojitého lutze. Plushenko doplnil svůj program o rychlou krokovou sekvenci. "Vlastně ani nevím co se stalo. Dokončil jsem skok a spadnul jsem až půl metru za místem dopadu. Ale není to špatný výsledek na první start," řekl Plushenko. Plushenko chtěl přeskočit zahajovací sérii Grand Prix, ale změnil názor a vystoupení zde pojal jako zkoušku na Světové mistrovství, které bude v Moskvě v březnu.
Další článek zde a jedna fotka z krátkého programu zde.

Určitě k těm výsledkům přispělo i naše včerejší bruslení:-), které odstartovalo první "ročník" setkání členů NFEP na pražské Nikolajce, pod názvem Fans on Ice. Jelikož, jak doufám, setkání bude více, zřídila jsem samostatnou stránku, kde se budou objevovat fotečky a reportáže.

Scan z časopisu STORY č. 47 zaslala Allegra. Díky

Nově byla zřízena rubrika Fan Art, která je věnována umělecké tvorbě fanoušků (vlastní!, ne stažené z internetu). Zasílat mi můžete vaše wallpapery, koláže, fotomontáže, kresby, malby apod. nejlépe ve formátu jpg. Předem děkuji

A představte si, že náš fanklub má již 44 členů!
 


FANS ON ICE a důležité upozornění k zasílání SMS zpráv na Oskara /25-11-04/

Naše setkání na ledě pod krycím názvem Fans on Ice se již rýsuje:-)

Ze zimního stadionu Nikolajka mi odepsali a platí na tento týden časy:

PÁ  20:00 - 22:00
SO 14:00 - 16:00
NE 14:00 - 16:00

 

 
Vstupné je 30,- Kč (včera večer mi ale Mariana sdělila, že v neděli platili 35,- tak nevím, ale stále je to méně než jinde) a funguje tam šatna na odložení věcí, občerstvení a půjčovna bruslí (50,- za jeden pár na hodinu).
A kudy na pražskou Nikolajku? (to zní tak pěkně rusky:-)): metrem do stanice Anděl /trasa B/ - výstup na Knížecí, poté ulicí Ostrovského nahoru až na konec ulice (cca 7 minut chůze).
Zatím se mi ozvaly jen dvě členky, z toho jedna na pátek a jedna na neděli, ale ne na 100 procent:-( Na mailu jsem každý den a nejpozději na něj v pátek půjdu tak okolo půl sedmé večer. Určitě chci jít všechny tři dny (do Prahy jsem ty brusle netáhla jen tak:-)) a proto navrhuji sraz na Andělu dole v Metru u schodů směr Knížecí v PÁ v 19:45 a SO/NE v 13:45! Ale budu ráda, když mi předem dáte vědět abych tam nečekala zbytečně;-o
 
Důležité upozornění pro členy NFAR, kterým jsou zasílány zprávy o aktualizacích na Oskara! Dnes jsem se dozvěděla, že od 22.11.2004 tento operátor začal požadovat náhodný kód ke každé zprávě a proto již není možné bezplatně zasílat tyto smsky z hromadného zasílání zpráv na www.sms.cz:-( Včerejší zprávy došly jen z toho důvodu, že jsem měla díky připojení přes modem z domova nějaké našetřené kredity, jenže dnes už jsou vyčerpány:-(( Vzhledem k velkému počtu členů není možné kód zadávat ručně a proto budou zprávy formou SMS zasílány pouze majitelům Eurotelu. Ostatní budou dostávat zprávy na e-mailové adresy. Děkuji za pochopení.

Ještě doplňuji odkazy ke článkům z Blesku (viz. info z 24.11.), které jsou na internetu zde a zde. Nicoleto, díky
 


Scany, screenshoty, aj. /24-11-04/

Aktualizace rubriky Diář a Ocenění. Ankety byly umístěny na samostatnou stránku a odkaz na ně zůstal v horní nabídce této stránky.

Scany starších článků o EP z Blesku. Děkuji Pétě K.;-)
 

 

Další část životopisu EP přeložila Iva. Mnohokrát děkuji

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout další screenshoty z vystoupení na MS 2004. Jedná se o Exhibici II. a III. a slavnostní ukončení MS.

Abych vynahradila neaktualizování během letních prázdnin, rozhodla jsem se o "posbírání" co nejvíce zpráv o EP. Budou mezi nimi určitě i ty, které již znáte, proto vás prosím o pochopení:-)

Jevgenij plánuje hudební video s hvězdou baletu Anastasií Volochkovou. Mělo by se jednat o milostný příběh, ale přesné datum realizace není zatím stanoveno. Zdroj: oficiální stránky EP

Taky bych se chtěla vrátit k psaní jména Jevgenij Pluščenko x Evgeni Plushenko. Abych pravdu řekla, tak mi to poslední dobou dělá docela problémy a jednou píšu první tvar a jindy zas ten druhý:-) Snad se to časem nějak ujednotí:-))
 


Fotky z pražského Art on Ice!!! /23-11-04/

I přes zákaz focení se fanouškům podařilo získat 3 nádherné fotky Jevgenije!!! Prohlédnout si je můžete na stránkách http://www.kingonice.com/news.htm pod novinkou z 20.11.:-o
 


Scan z časopisu KVĚTY /18-11-04/

Nové číslo časopisu STORY (47/2004 se Sámerem na obálce) se vrací k aféře okolo Art on Ice. Allegro díky
Zároveň si můžete prohlédnout scan z časopisu KVĚTY. Děkuji Rickmance

Na oficiálních stránkách EP se 10.11. objevilo prohlášení ke zrušení vystoupení Art on Ice v Praze a Budapešti. Originální text je zde. Za níže uvedený překlad děkuji Nice
 

"Trojnásobný mistr světa Evgeni Plushenko zrušil nedávná krasobruslařská představení s Art on Ice v Praze a Budapešti.

Plushenko byl minulý týden v Praze, aby nacvičoval na víkendovou show, ale jeho vystoupení bylo na poslední chvíli zrušeno. Bylo to Evgeniho první plánované vystoupení v Praze (pozn. překlad.: myšleno v rámci Art on Ice) a dav nadšených diváků čekal, až uvidí dynamického Ruského bruslaře.
 
Příčinou zrušení byl Evgeniho amatérský status a jednání mezi Ruskou krasobruslařskou federací a Mezinárodní krasobruslařskou federací ústící v rozhodnutí, že by Evgeni nemohl vystupovat v nadcházející sezoně a možná i na Olympijských hrách.
 
Evgeni se osobně publiku omluvil slovy: "Dnes je nejtěžší den v mé kariéře a v mém životě, protože tu stojím před Vámi a nemohu pro Vás bruslit."
 
V Sazka Aréně bylo puštěno video ze zkoušky jeho plánovaného programu tohoto roku "Godfather" a "I will survive".
 
Evgeni byl tímto rozhodnutím zarmoucen a děkuje za porozumění a podporu vyjádřenou v množství e-mailů a dopisů. Evgeni doufá, že se do Prahy v budoucnu vrátí aby odměnil věrnost svých fanoušků."

Klubové novinky: máme již 39 členů, dalších 5 plakátů Art on Ice má své majitele (dalších 6 je zamluveno) a navíc plánuji společnou akci (případně akce). Mělo by se jednat o setkání fanoušků EP na ledě pod pracovním názvem "Fans on Ice":-) A jak by to vypadalo? Ve vybraných městech by se fanoušci v dohodnutý den sešli na kluzišti a společně tak trochu "zafušovali" Jevgenijovi do řemesla:-) Jde hlavně o to zažít srandu a společně si připomenout jeho kreace (ti zdatnější se o ně mohou i pokusit), popovídat si o něm a hlavně se mezi sebou poznat a udělat něco pro své zdraví:-) Vaše názory k tomuto tématu uvítám v Knize návštěv. Předem děkuji
 


Scan ze SPYe č. 46 /10-11-04/

Ve fotogalerii je nový naskenovaný článek. Tentokrát z časopisu SPY č. 46/2004.

A teď jedna skvělá zpráva pro náš stále se rozrůstající fanklub:-) Ze společnosti Sazka a.s. se mi podařilo získat 70 plakátů k Art on Ice se zpěvačkou Gaynor a Evgenim (ty co byly "zasklené" na autobusových zastávkách). Tři z nich už mají šťastné majitele a ostatní jsou členům našeho FC zdarma k dispozici:-) Takže, kdo máte zájem ozvěte se mi na můj e-mail a dohodneme se na předání.

Další odkazy na články o Art on Ice z 8.11. (Niko, díky)
idnes.cz - Desítky trestních oznámení na pořadatele lední show
idnes.cz - Pljuščenko? Policie šetří podvod
idnes.cz - Nepodváděli jsme, brání se Art on Ice (z 9.11.)
idnes.cz - Zlost v areně. Divákům ukradli Pljuščenka (z 7.11.)
Lidovky - Pořadatel: Pljuščenko porušil smlouvu (8.11.)


A ještě článek z Práva z 08.11.2004 - Miloš Jerie, Pavel Blažek - str. 20 (Niko, díky)

Rozčilení diváci na Pljuščenka pískali

Na show nevystoupil, mnozí chtějí zpět vstupné a podali trestní oznámení za podvod

Na show Art on Ice dvanácti tisícům natěšených diváků v Sazka Areně spadla brada dřív, než představení začalo. Z pódia si totiž vyslechli, že její tahák, trojnásobný mistr světa Jevgenij Pljuščenko na led nevyjede.
A protože se vstupenky neprodávaly za babku, ty nejlevnější stály 590 a nejlepší 1190 korun, mnozí si ten podraz nenechali líbit a šli na policii oznámit podvod. "Padesát osob odešlo ze Sazka Areny a během noci z pátku na sobotu podalo trestní oznámení na služebnách Prahy 9," sdělila Právu mluvčí pražské policie Iva Knolová. Policie už v této věci zahájila šetření.
Obecenstvo se však už nedozvědělo, proč ruská krasobruslařská superhvězda, jejíž tvář lákala lidi na show z plakátů po celém městě, nemůže vyjet na led. "Chci bruslit, ale nemohu," tvrdil bez bruslí v civilu Plujščenko a musel v Praze, kde se stal před pěti lety vicemistrem Evropy, strávit pískot i bušení do opěradel sedaček. Bez něj více než dvouhodinový program ztratil glanc a lidé spílali pořadatelům.
Přece se přijeli podívat hlavně na ruského brilantního skokana, v jehož podání krásné bruslení nemá v současnosti ve světě konkurenci. "Jsme tady celá rodina a utratili jsme za lístky 3600," postěžovala si jedna z divaček. "A my sem jedeme přes celou republiku, hodně peněz jsme vydali za cestu," byla nazlobená další návštěvnice pátečního ošizeného večera "Podám na ně žalobu," vypadlo z jiných úst.

Měl závodit v Nagoji

V průběhu večera jen jeho moderátor Leoš Mareš ,proflákl', že ruské eso chtěli v Japonsku. Tam se právě - v Nagoji - koncem minulého týdne konal další z podniků krasobruslařské Grand Prix. "Od lékaře měl vysvědčení, že ze zdravotních důvodů tam nemůže těžký závod absolvovat. Exhibice je něco jiného, takové nároky na závodníka neklade," řekl Právu promotér show Roberto Cosso z pořádající agentury Zaffiro. Šlo o bolestivé koleno, na které si Pljuščenko stěžoval už před dvěma týdny, kdy v Praze show Art on Ice propagoval.
"Jeho nadřízeným je Ruská krasobruslařská federace a ta mu povolila v Praze jezdit," tvrdil, že hvězdný sólista měl pro účinkování v Sazka Areně potřebný souhlas. Jenže v den, kdy měl svou exhibicí potěšit nalákané obecenstvo, dorazil do Prahy časně ráno zákaz. Veškeré snahy ho zrušit, v nichž se angažoval i Pljuščenkův agent Ari Zakarian, však prý vyzněly naprázdno. Autora zmíněného verdiktu se však Cosso zdráhal označit.

Platil by vysokou daň

Kdyby však svěřenec trenéra Alexeje Mišina zákaz porušil, nejspíš by zaplatil vysokou daň v podobě ztráty amatérského statusu. A toho se lekl, protože ve své kariéře prahne ještě po olympijském vítězství, o které chce bojovat za dva roky v Turíně.
Šéfové programu pak pro tribuny přichystali alespoň náplast v podobě dvou videonahrávek pořízených při odpolední zkoušce, které promítli na kostce zavěšené pod střechou haly. V první Pljuščenko zabruslil volnou jízdu nachystanou pro tuto sezónu a ve druhé se ukázal s kreací, ke které mu živě z pódia zpívala Američanka Gloria Gaynorová.
"Když jsme oznámili, že Pljuščenko nesmí vystoupit, někteří lidé se na tribunách zvedli a chtěli vrátit vstupné. Bylo jich kolem sedmdesáti a v pokladnách ho dostali zpět," uvedl Cosso. "Jiní se koukali na celý program, a až když skončil, zůstali v hale, chtěli mluvit s pořadateli a vrátit peníze za lístky. To nebylo férové."
Nakonec tedy může zpackaná česká premiéra téhle masivně propagované show skončit u soudu. "Pokud by se tam rozhodlo o vrácení vstupného všem, podřídíme se," dodal promotér.
 


Slíbené scany z Reflexu a MF Plus /8-11-04/

Ve fotogalerii jsou nascanované články z Reflexu č. 45 a MF Plus č. 43 (Allegro děkuji:-)

Zároveň jsem dnes objevila 2 Pluščenkovy fotky z jeho nedávné návštěvy Prahy, když učil Leoše Mareše bruslit. Jsou v časopise SPY č. 46/04.

Náš fanklub má již 25 členů:-)


Televizní noviny TV Nova /7-11-04/

Jak jsem předpověděla, tak TV Nova jako jediná informovala o pátečním dění na Art on Ice. Screenshoty včetně přepisu reportáže si můžete přečíst na této stránce.
 


 

Jako takové shrnutí jsem po internetu posbírala různé odkazy, které v sobě skrývají informace o přípravě či výsledku této akce.

Důležité informace (použito z diskuzí na níže uvedených serverech):

Promotérem akce Art on Ice byla firma ZAFFIRO s.r.o., pana Roberta Cosso, Dr. Šavrdy 16/3015, Ostrava, Bělský les, PSČ 700 30, DIČ: CZ25370553 - oprávnění pořádat kulturní produkci, zábavy apod. získala teprve od 18.10.04!!!
Možnou obranou je odvolání se na klamavou reklamu dle Zákona o ochraně spotřebitele - Zákon o reklamě.
Trestní oznámení (na promotéra akce) vyřizuje Policie na Vysočanech (Ocelářská 33) - ale bylo jimi sděleno, že státní zástupce toto neuznal jako trestný čin a spadá to do občansko právního sporu. Takže jediná šance na vrácení peněz není individuální, ale hromadná žaloba.

Jevgenij byl v Praze ubytován v Parkhotelu.
(zdroj: idnes.cz)

6.11.2004
idnes.cz - Pljuščenko v Praze nesměl bruslit
ČeskéNoviny.cz - Krasobruslař Pljuščenko přijel do Prahy, ale na ledě se neobjevil

25.10.2004
ihned.cz - Pluščenko přijel "zkontrolovat" led
idnes.cz - Šampion učil bruslit moderátora
idnes.cz - Pljuščenko: Rád zabíjím soupeře na ledě (rozhovor)

23.10.2004
SportovníNoviny.cz - Pljuščenko se při exhibici ukáže v Praze
Atlas.cz - Krasobruslař Pljuščenko se při exhibici Art on Ice ukáže v Praze

Ostatní

Návštěvní kniha (ze stránek KRASOBRU) - reakce na Art on Ice

Chtěla bych požádat všechny, kteří mají doma novinové články či zprávy z časopisů o Jevgenijovi, nebo kterým se podařilo získat na Art on Ice plakáty či Jevgenijův podpis, zda by mohli pořídit scany a zaslat mi je na můj e-mail aby se mohli podívat i ostatní. Zároveň bych chtěla požádat i ty, kteří mají vlastní fotky Pluščenka (ne z internetu, ale "vlastnoručně" nafocené z jakýchkoliv akcí a jakéhokoliv data), zda by se mi mohli ozvat (na internetu je však možné uveřejnit pouze fotky, které pocházejí z akcí, které se mohou reprodukovat na internetu - Art on Ice mezi ně bohužel nepatří). Mnohokrát děkuji!

A na závěr anketa. V souvislosti s jeho "vystoupením" jsme se mohli setkat se zajímavým úkazem a to s třemi verzemi psaní a vyslovování jeho jména. Co vy na to? Pozn.: Možná jste si všimli, že jsem od minulé aktualizace začala psát verzi Jevgenij Pluščenko, místo anglického ekvivalentu, snad mi to ve vašem hlasování "projde":-)


Velké zklamání na Art on Ice /06-11-04/

Až do včerejšího večera jsem si myslela, že společně s Nicoletou prožijeme super zážitek na který budeme hodně dlouho vzpomínat a o kterém napíšu pozitivně laděnou reportáž. Bohužel tomu tak nebude. Ale po pořádku. Včera večer jsme se celé natěšené vydaly do pražské Sazka Arény, kde měl v lední show Art on Ice goes Europe vystoupit Jevgenij Pluščeno. Vlastně jsme se těšily od první chvíle co jsme se o tom z plakátů dozvěděly a při pomyšlení, že ho uvidíme na ledě jenom kousíček od nás (investovaly jsme totiž do lístků do druhé řady), tak to bylo úplně fantastické. Jenom jsme měly strach, že třeba onemocní a nepřijede, ale když jsme v aréně usedaly, tak jsme tuto myšlenku zavrhly - přeci by to dali včas vědět.
 

Čas do zahájení se nachyloval a naše nervozita rostla. A pak to začalo (s tím bohužel i naše neradostné "procitnutí"). Na pódiu se objevil zahraniční zástupce akce Art on Ice, s ním překladatelka a český pořadatel. Po takovém běžném úvodu, že nás vítá atd. najednou pronesl onu větu, že je mu to hrozně líto a moc se omlouvá, ale že trojnásobný mistr světa Jevgenij Pluščenko dnes nemůže vystoupit. Načež Jevgenije pozvali na jeviště. Bylo na něm vidět, že je zdrcený a rusky nám sdělil, že ho to opravdu moc mrzí, že dnes nemůže bruslit, ale že je k tomu vážný důvod. Opět zmínil i to, že to u nás má rád, protože tu vyhrál svůj první titul ME a tím ho to mrzí ještě víc.

Lidé Jevgenije obdařovali častým bouřlivým aplausem a nikdo nechtěl uvěřit tomu co je nám sdělováno. Asi po pěti větách z pódia odešel a publikum zůstalo jako opařené. Show, ale začala podle plánu a byla moc pěkná, nebo spíše - byla by, kdyby se tohle nestalo. Od této chvíle jsem se jen stěží soustředila na výkony krasobruslařů i akrobatů. Snad jen skvělé komické výstupy parodující Austin Powers či "malá" baletka mě rozesmály a tak trochu pomohly překonat avizovanou "ztrátu".

Vše se však oživilo když v programu došlo místo na Jevgeniův výstup. Ten první, před přestávkou, nám byl nahrazen nezkrácenou verzí volného programu pro MS 2005. Byla to premiéra a řekla bych, že tohle byl snad ten nejlepší volný program co jsem kdy viděla. Ale představa, že tohle jsme mohli sledovat živě mě často odváděla myšlenky a kazila celkový dojem. Leoš Mareš při uvádění záznamu řekl něco ve smyslu, že zákaz vystupovat na Art on Ice v Praze dostal Jevgenij odpoledne. Prý ještě při generálce běžel celý program a vše bylo v pořádku. A protože ten zákaz platil jen na večerní vystoupení, obešli to organizátoři tím, že odpoledne jeho vystoupení pro diváky natočili. Potlesk byl obrovský a rozhodně zasloužený.

Během dvacetiminutové přestávky, kdy jsme se s Nicoletou dokonale míjely na chodbě:-o, se jí podařilo dostat mezi houfek Jevgenijových fanoušků na druhé straně arény a probojovat se k němu takřka nadosah. Snažila se mě přivolat mobilem, ale moje vypnuté vyzvánění na mobilu jí v tom zabránilo. Snažila se mu podat papírek aby se nám podepsal, ale on tak neučinil. Jak jsem se úplně na konci akce dozvěděla, tak prý na začátku show a možná ještě v první přestávce podepisoval plakáty, které zdarma organizátoři kolem něj rozdávali a prý dával autogramy i do památníčků a někomu i na papíry (jak jsem vyslechla: ne však všem co ho o to žádali:-o).

Ale zpět k akci. Po přestávce se rozjely dva live koncerty zahraničních zpěvaček. Při tom druhém, světoznámé a cenou Grammy oceněné, Glorii Gaynorové, měl Jevgenij bruslit na její hit "I will Survive". I toto vystoupení bylo předtočeno a mohli jsme ho vidět v kostce. Většinu z něj jsem bohužel neviděla, protože jsem se rozbrečela. Moje doteď docela chladná mysl se emocím prostě už neubránila. V hlavě se mi honily myšlenky: proč? copak to nikdo nevěděl? propagovali Pluščenka aby nalákali lidi? věděl o tom Jevgenij??? .... Po odvysílání záznamu si nejspíše podobné otázky kladla většina lidí, protože se pak začali svého oblíbence dožadovat. Vydatně podporované nedaleko sedícím mužem, který hlasitě volal: "Mi chceme Pluščenka." či "Pluščenko", hala pískala, dupala nohama a křičela. Jevgenil vyšel na pódium a opět sdělil, že opravdu nemůže bruslit a odešel. Řev davu ho však znovu donutil vyjít na pódium, kde se snažil opět vysvětlit, že je mu to líto, ale že to nejde. Muž, ten hlasitě se projevující, na něj zavolal, že si na něj koupil lístek. Jevgenij byl v záběru kamery na kostce a ani nemusel umět česky aby pochopil co na něj zakřičel. Nic víc už neřekl, předal mikrofon Gaynorové a zmizel ze scény. Od této chvíle už se neobjevil.

V hale bylo opravdu dusno a nespokojené diváky utišil až pokračující program. V hlavě se mi v tu chvíli vybavily historky, ve kterých si nespokojený dav na umělcích vybije zlost. Jak jsme později zjistili, tak tento muž (a s ním i řada dalších), tuto křivdu vyřešila jinak - odchodem z arény.

Chtěla jsem také odejít, protože jsem toho měla akorát tak dost. Byla jsem smutná, zklamaná a zároveň se mnou cloumal vztek. Na zbytek show už jsem tleskala jen sporadicky (i když je to vůči ostatním účinkujícím nefér) a moje nálada byla pod bodem mrazu. Byla jsem naštvaná na Pluščenka, na organizátory i na sebe, že jsem takový trouba, že jsem sem šla. Jevgenijovi bych odpustila jakýkoliv vážný důvod pro zrušení jeho účinkování kromě podrazu. Opravdu moc doufám, že se ten průšvih nějak vysvětlí a Jevgenij bude očištěn! Toto moje přání mi narušuje sdělení, které zaznělo při projevu (teď nevím jestli Mareše, nebo na úvodu od organizátorů). Znělo ve smyslu, že Jevgenij měl být teď v Japonsku, ale je tady v Praze! Bylo to takové, buďte rádi, že je vůbec tady!!! Kdyby tomu tak bylo, tak potom chápu i ten zákaz a zároveň je jediné možné vysvětlení. Všichni museli vědět, že dělají něco nepovoleného a doufali, že to nějak projde a nebo věděli, že to neprojde a jen to tutlali. To mi ovšem přijde jako hodně velký risk či vyložený podvod!

Na Pluščenkových oficiálních stránkách ani na stránkách Art on Ice či v českém zpravodajství jsem dosud žádné tiskové prohlášení nenašla. Snad věc osvětlí dnešní hlavní zpravodajství TV NOVA - jejíhož reportéra s kameramanem jsem potkala při svém odchodu.

A co Plushy? Při závěrečném defilé všech krasobruslařů jsme s Nicoletou zkusili ještě jednou navštívit hlouček fanynek u vstupu bruslařů na led, ale bohužel bezvýsledně. Anglicky mluvící organizátor nám sdělil, že tam už není, že už odjel. Ani bych se nedivila, kdyby tak učinil po tom nenadálém odchodu ze scény po konfrontaci s divákem. Ani na můj dotaz, jestli mají ještě nějaké plakáty přišla zamítavá odpověď:-(

PS: A na závěr snad něco pozitivního. Nicoleta slyšela, jak Jevgenij slíbil, že nám to vynahradí. Bohužel to nemůžu potvrdit, protože jsem v tu chvíli neviděla, neslyšela|-o). Pokud však k opakování koncertu či jiné náhradní akci dojde, tak se mnou může Jevgenij, i přes to zklamání, počítat:-)

A ještě jedna dobrá zpráva na závěr. Dvoustránkový rozhovor s Jevgenijem je skutečně ve čtvrtečním REFLEXU. Jedná se o číslo 45/2004 a na obálce je herečka Juliane Moorová. Co nejdříve uveřejním i scan článku z čísla 43 (viz. informace z 1.11. od Allegry).


Evgeni ve Snídani s NOVOU /26-10-04/

Arengil měla (na rozdíl od internetového programu Novy;-) pravdu a ráno se v 7:47 objevil avizovaný rozhovor ve Snídani s Novou s Evgenim během jeho návštěvy Prahy. Přepis rozhovoru včetně screenshotů naleznete na samostatné stránce.
 

Rozhovor s Evgenim v časopisu REFLEX se objeví ve čtvrtek 4.11.!
 
A nakonec dobrá zpráva - náš fanklub má již 12 členů:-)


Evgeni ve Snídani s NOVOU /25-10-04/

V úterý, 26.10.04, by měl být ve Snídani s Novou (od 5:59 do 8:35) rozhovor s Evgenim! Za info děkuji Arengil
Pozn.: Teď jsem kontrolovala program Snídaně s Novou na oficiálních stránkách a tam mají dost zmatené informace:-o Je tam program na neděli 24.10. (kdy mimochodem Snídaně s novou není!!!) a rozhovor s Evgenim je na plánu od 7:50  :-o


Evgeni na jednodenní návštěvě Prahy!!!!!!! /24-10-04/

V sobotu, 23.10.04, se brzy ráno Evgeni objevil na pražské Ruzyni. Do Prahy přiletěl na jednodenní návštěvu spojenou s prohlídkou Sazka arény. Poskytoval rozhovory novinářům i televizním štábům. Byl veselý a moc mu to slušelo. Objevil se také ve všech třech hlavních sportovních zpravodajstvích (Prima, ČT 1 a NOVA).

Screenshoty včetně přepisu rozhovorů pro ČT a TV NOVA jsou na samostatné stránce.
PS: Nestihl jste někdo nahrát rozhovor s Plushym na Primě?


Nový design stránek /10-10-04/

 


NAPROSTO SKVĚLÁ ZPRÁVA - Evgeni bude v Praze!!!!!! /06-10-04/

Ahojky všichni, tak jsem se konečně před 6 dny vrátila z USA a dnes jste o mě málem přišli, protože jsem v Praze v metru na Karlově náměstí málem dostala infarkt:-o Stalo se tak po shlédnutí velkého plakátu na akci Art on Ice, která se bude v Praze konat 5.11.2004. A kdo na tom plakátu nebyl? No přeci náš Plushy!!!! On a a dalších 6 mistrů světa v krasobruslení, řada akrobatů a krasobruslařů budou předvádět velkou lední revue za doprovodu známých písní! Lístky jsou v hodnotě 590,-, 790,- a 1190,- Kč a prodávají se od 2.10. v síti SAZKAticket. Vím jistě, že Evgenie chci za každou cenu vidět a tak tam každopádně vyrazím, ale chtěla bych se s vámi domluvit, jestli nepůjdeme hromadně:-)
 

Chtěla bych někam dolu co nejblíže, abych při mém neostřížím zraku viděla trochu více než jen rozmazanou siluetu:-o Nejlepší by byla místa někde kolem vstupu krasobruslařů na plochu, že? :-)) Neví někdo z vás která místa to jsou???? Prosííííím Kéž by šlo ještě nějak domluvit autogram, jeeee:-****Tak to je zatím vše a pokud někdo něco zjistíte tak mi prosím dejte vědět (hlavně co se týče společného "výletu", protože čas běží a Plushenko s ním:-o).


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ /09-06-04/

Od 16.6. do 04.10.2004 budu mimo ČR! Z tohoto důvodu budou aktualizace těchto stránek omezeny a případné novinky budou uveřejňovány na zvláštní stránce na adrese http://alis.mysteria.cz/evgeni.htm. Děkuji za pochopení.


04-06-04
Evgeni je již z nemocnice doma, ale dva týdny si nezabruslí. Životopis Zhenyi na pokračování od Ivy. Díky moc!


23-05-04
Fotka Evgenie v nemocnici na těchto ruských stránkách. Náš fanklub už má 2 členy!


22-05-04
Zhenya je v současné době v moskevské nemocnici, kde se zotavuje po ošetření zánětu středního ucha. Onemocněl během turné Iriny Lobachevy a Iliy Averbukhka v úterý 18.5. Z nemocnice by měl být propuštěn v průběhu příštího týdne.
"Evgeni bude OK. Je v nemocnici po lékařském ošetření. Akce, které ho čekají, nebyly zrušeny," sdělil Ari Zarkanian, agent CMM pro E. Plushenka.

Doktoři se domnívají, že příčinou onemocnění byly změny tlaku způsobené během letů letadlem.

Zároveň Zhenyův trenér poděkoval všem, kteří v e-mailech popřáli, nebo teprve popřejí brzké uzdravení. Cituji: "Je to velmi milé a tato podpora je pro nás velmi důležitá." Zdroj: Oficiální stránky EP; 20.5.2004

E-mail, na který můžete Evgenijovi přát je jimfair@charter.net.
Pozn.: Když jsem byla malá, tak jsem taky měla zánět středního ucha a bylo to dost nepříjemné. Obzvláště ta injekce do ucha;-(( Držím Ti Zhenyo palečky a myslím na Tebe;-*

Slibované screenshoty z první části letošní exhibice v Dortmundu zde;-)

Stejně jako u svých stránek Alana Rickmana, Jasona Isaacsa či Brenta Spinera, jsem se i u Evgeni Plushenka rozhodla založit Neoficiální fanklub! Samostatná stránka včetně informací a přihlašovacího formuláře se nachází zde.


09-05-04
Na skvělých německých stránkách King on Ice jsou kvalitní video-soubory ze  Zhenyových jízd, ale také záznamy z rozhovorů!!!!!


24-04-04
První scan výstřižku z novin, konkrétně z letošního Blesku.

Odkaz na video soubory na stránkách Stránky Shan Fan a zkušební anketa v pravé části stránek.

Drobná korekce designu stránek. Vytvoření nové rubriky Diář, ve které bude přehled minulých i budoucích vystoupení či účastí na různých akcích.

Sára letos v Dortmundu na vlastní oči viděla Zhenyu a v rubrice Fotogalerie najdete její exkluzivní fotky! Zároveň jsem na základě jejích informací přidala do Životopisu další podrobnosti o tomto skvělém krasobruslaři. Mnohokrát děkuji!


17-04-04
Spousta fotek Jevgenije na stránkách Getty Images zde (do políčka vyhledávání zadejte Evgeni Plushenko).


09-04-04
Screenshoty z volné jízdy na Světovém šampionátu v Dortmundu, Německo a přehled sezóny 2003/2004.


28-03-04
Spuštění počítadla + první rubriky: Životopis, Fotogalerie a Odkazy.

První fotky z Corbisu

 


27-03-04
Dnes v sobotu jsem se rozhodla založit české stránky skvělému ruskému krasobruslaři Evgeni Plushenkovi, nebo jak se u nás píše Jevgenijovi Pluščenkovi;-)

Vlastně za to může Iaoga, která mi ho při našem středečním setkání připomněla. (Díky!!!!;-)))

Vlastě vůbec nevím, jak jsem na něj mohla zapomenout, když se mi v roce 2001 tak "vryl" do paměti a to nejen svým nezapomenutelným vystoupením coby kulturista na píseň Toma Jonese "Sex Bomb";-)

Jen se mi líbil, ale to bylo všechno. No, a teď mi stačilo ho jen připomenout (aniž bych znala jeho jméno) a hned se mi vybavila jeho tvář;-) Tu noc se mi o něm hned zdálo a druhý den mi bylo jasné, že mi k mým oblíbencům Brentu Spinerovi, Alanu Rickmanovi, Jasonu Isaacsovi a Neilu Tennantovi přibude další krasavec;-*